Vítěze základních kol zná vyhledávací soutěž amatérských kapel Hitparáda Karlovarské rockové mapy. Poslední, páté kolo vyhrála v internetovém hlasování formace Mimo-To z Ostrova. Ta si tak zajistila postup do listopadového semifinále, ve kterém se rozhodne mezi vítězi všech pěti základních kol a výhercem čtvrtfinálového kola o postupujících do živého finále. To se uskuteční 18. prosince v kinokavárně Alfa v Sokolově.

„Kapela Groove Town Band, která skončila na druhém místě, postupuje do čtvrtfinále, které začíná již 1.září,“ říká za Karlovarskou rockovou mapu Eduard Bartůšek s tím, že právě vítězná kapela čtvrtfinálového kola doplní pětici semifinalistů, kteří se utkají o postup do finále. Budou to skupiny Menfiltr, A.K.Hlušek a Image, Noisebone, Le bain de maid a právě GrooveTown Band.

Na vítěze Hitparády KVRM čekají hodnotné ceny, a to například nahrání hudebního nosiče, postup do soutěže Múza 2011 v Divadle pod lampou v Plzni, účast na regionálních festivalech Rock Beach, Island nebo koncert v loketském amfiteátru v rámci pořadatelské Agentury Vlny. „Vítěz divácké soutěže pak natočí singl ve studiu ZUŠ v Chodově a účastní se festivalu Svátek hudby Chodov. Dále mu bude poskytnuto vystoupení v regionálních klubech Na Rampě v Mariánských Lázních a ašském hudebním klubu Klubíčko,“ doplnil Bartůšek.