Jen málokterý fanoušek hudby a zábavy by neznal karlovarský hudební klub Rotes Berlin, který funguje v Jaltské ulici. Ten je každoročně středem pozornosti nejen festivalových návštěvníků, ale z přízně lidí se těší po celý rok. I letos je zde připraven během festivalu bohatý program.

„Dnes se bude konat tradiční festivalový večírek, při kterém zahraje několik DJ. Zítra se mohou lidé těšit na vystoupení legendárního DJ Trávy, který patří už od poloviny devadesátých let ke stálicím tanečních akcí,“ vysvětlil František Volf, provozovatel hudebního klubu.
Na neděli 6. července je nachystaný koncert kytarové kapely Please the Trees, která patří ke špičkám alternativní kytarové hudby. Těm předskočí karlovarští Yellow.

„V pondělí bude program pokračovat koncertem kapely 100°C, která zde představí svou novou desku. Určitě to bude zajímavý koncert plný originálních písní této kapely,“ ujistil Volf.

V úterý 8. července pak vystoupí skupina The Airbags z Prahy. Program doplní DJ a karlovarská kapela Tajfun.
„Na středu jsme přichystali pro návštěvníky koncert výborné skupiny The Prostitutes, kterým budou dělat předkapelu Livid. Ve čtvrtek zahrají Jolly Joker a PBU a také Animal Recources,“ doplnil Volf.
Doprovodný program festivalu zakončí během pátku a soboty například DJ Chossekilla či DJ Shurehand.