Obyvatelé Mariánskolázeňska se dokáží bavit i jinak, než jen navštěvováním uměleckých výstav a procházením se po kolonádě a parcích. Hudební klub Na Rampě jim nabízí i odlišný způsob vyžití.

Dnes své návštěvníky od 20.30 hodin Rampa zabaví mariánskolázeňskou skupinou Born in Pripyat, kapelou Fourth Face z Prahy a plzeňskými Neurotic Machinery. Na Mariánskolázeňsku velmi oblíbené kapely slibují opravdu povedenou podívanou.

„Těším se na Fourth Faces,“ řekla Marie Doležalová z Velké Hleďsebe. „Každý o nich básní, že jsou vážně skvělí, ale nikdy jsem neměla to štěstí je vidět naživo. Born in Pripyat jsou mezi lidmi z okolí Mariánských Lázní opravdu oblíbení a známí,“ dodala nadšeně Doležalová.

Největší bomba metalové hudby však zavítá do klubu Na Rampě už 3. června od 20 hodin. Jde o trash metalový projekt Musica Diablo až z Brazílie pod taktovkou celosvětově známého zpěváka metalové skupiny Sepultura Derricka Greena. Hlavním hostem bude kapela Synarchy z Faerských ostrovů.

„Nechce se mi věřit, že se majitelům klubu Na Rampě podařilo přivést do Mariánských Lázní někoho tak významného,“ řekl Petr Škvařil z Chebu. „Pro mě to bude ten největší metalový svátek v tomhle roce. Sepulturu naprosto zbožňuji.“