Návštěvníci se nahrnuli na koncert Nightwork, který se uskutečnil v Clubu Na Rampě. Plocha před pódiem byla zaplněná k prasknutí.

S vystoupením si kapela dala na čas, ale o to větší propuklo šílenství, když nastoupili na pódium. „Publikum bylo absolutně skvělé,“ shodli se všichni z kapely. „Když nás znovu pozvou, tak moc rádi přijedeme. Ale naši fanoušci si budou moci poslechnout naše nahrávky na albu, které jsme už vydali. Navíc plánujeme na březen novou desku,“ dodal kytarista Jakub Prachař.

Koncert si přítomní velmi užívali, tančilo se od začátku vystoupení až do samého konce. „Jejich koncert se mi opravdu moc líbil,“ řekla Petra Žondrová z Prahy. „Jsou naprosto úžasní. Byla bych moc ráda, kdyby přijeli znovu, ale už s novým repertoárem,“ dodala Petra. Zpěvák Vojta Dyk koncert zpestřil ještě svým převlekem. V druhé polovině vystoupení přišel převlečený za Batmana. Publikum tím velmi mile překvapil. Kapela brala celý koncert částečně i jako herecký výkon, kterému se nedalo v podstatě nic vytknout.

„Podle mě to za ty peníze až tak nestálo,“ řekl Václav Pecháček z Mariánských Lázní. „Bylo tu strašně moc lidí a šílené horko. Ale koncert byl sám o sobě hodně povedený.“ Koncert končil téměř před půlnocí, ale to neznamenalo, že se v tu chvíli celý hudební klub vylidní. Mnoho lidí tam ještě zůstalo a využilo nastalého klidu k povídání a klidnému popíjení.