Na návštěvníky čeká divadlo, nový model nebo koncert kapely Petr nebo Pavel.

„Slavnosti odstartujeme už ve středu 16. listopadu," informovala jednatelka parku Boheminium Petra Dlabolová. „Školáčci a školáci budou mít po celý den zvýhodněné vstupné," přiblížila s tím, že návštěvníci budou moci zhlédnout divadelní představení. „První představení se odehraje od 10 hodin a další budou následovat průběžně po celý den," přiblížila. Kromě toho se všichni budou moci ohřát u ohýnku a upéct si na něm buřtíky.

Ve čtvrtek 17. listopadu se rozroste počet maket v parku. Kromě opékání vuřtů mohou všichni přivítat do velké rodiny miniatur nový model. „Po vesničce Holašovice odhalíme zámek Humprecht," řekla Petra Dlabolová. Odhalení makety zámku je připraveno na 14 hodin.

Boheminium připravil program i na sobotu, kdy slavnosti vyvrcholí. „Návštěvníky zcela jistě potěší kapela Petr nebo Pavel. Ta bude hrát celý den." Děti se pobaví při představení dětského Divadla Z bedny. Divadlo vystoupí ve 14 a v 16 hodin. „Pro všechny občany Mariánských Lázní bude v sobotu i v neděli vstup do miniaturparku zdarma," dodala Petra Dlabolová.

Po slavnostech se pro návštěvníky oblíbená atrakce sice zavře, na provozovatele ale čeká spousta práce. Všechny modely budou muset z parku přemístit do dílny, kde čeká miniatury zimní údržba.