Fanoušci Ska si v Mariánských Lázních přišli opět na své. Celkem čtyři kapely se sešly v klubu RC Morrison na akci Indie, Reggae, Ska & World Music. Na koncertu vystoupily Děti Dr. Nehra z Mariánských Lázní, pražští The Spankers, mariánskolázenští Grande Tete a Skavare Flascheta z Konstantinových Lázní.

„Publikum bylo naprosto úžasný a ozvučení bylo taky super,“ řekla zpěvačka skupiny The Spankers Tereza Krippnerová. „Moc rádi bychom se sem s kapelou vrátili a zopakovali si to,“ dodala Tereza. Jejich kapela sklidila divoký aplaus a to, co se dělo před pódiem, se dalo přirovnat k tanečnímu šílenství.

„Koncert jsem si opravdu užila,“ sdělila divačka Nela Grimová. „Šla jsem tam hlavně kvůli kapele Grande Tete, ale Děti Dr. Nehra mě taky hodně zajímaly.“

Grande Tete, kapela fungující teprve od února letošního roku, se skládá z velmi zkušených hudebníků a za tak krátkou dobu si vydobyla slušnou reputaci. „Hráli jsme na domácí půdě a publiku nemůžeme nic vytknout,“ uvedl Vladimír Ležatka, saxofonista z Grande Tete. „Jsme moc rádi, když můžeme zahrát před známým publikem a přivést je každým koncertem do varu,“ dodal.

Koncert byl další ze série SKAntorSKA párty, jenž pořádá několik učitelů z Gymnázia a obchodní akademie v Mariánských Lázních.