Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FOTO: Miminka z Chebska. Narodila se další dvojčátka

Chebsko - Rodičům novorozenců gratulujeme a malým človíčkům přejeme do života jen vše dobré. Hlasujte v anketě O nejkrásnější miminko. Pro nyní představená miminka můžete hlasovat až do pátku 29. května 2009 16 hodin.

22.5.2009
SDÍLEJ:

DANIEL PETRÁŠ se narodil ve čtvrtek 14. května v 19.20 hodin. Při narození vážil 3000 gramů a měřil 47 centimetrů. V Hranicích se těší tatínek Radek na příjezd maminky Martiny a synka Danielka.Foto: DENÍK/ Václava Simeonová

ANDREA FORMÁNKOVÁ se narodila ve středu 20. května ve 3.55 hodin. Na svět přišla s váhou 3160 gramů a mírou 49 centimetrů. Doma v Mnichově se těší na příjezd maminky a dcerušky tatínek Ondřej, který vybral Andrejce jméno.

TOMÁŠ VINCENT KRÁSNÝ se narodil ve středu 20. května v 6.20 hodin. Na svět přišel s krásnou váhou 4250 gramů a mírou 53 centimetrů. Doma v Křižovatce se těší tatínek Tomáš na příjezd maminky Petry a synka Tomáška, který je prvním vnoučátkem prarodičů z maminčiny strany.

KAROLÍNA GAWLOWSKÁ se poprvé rozkřičela v úterý 19. května v 9.40 hodin v chebské porodnici. Při narození vážila 2620 gramů a měřila 47 centimetrů. Desetiletý Adriánek, šestiletý Tomášek a tatínek Martin se těší doma v Oloví na návrat maminky Karolíny a malé Karolínky.

NGO XUAN PHUONG, chlapeček, se narodil ve čtvrtek 14. května ve 13.50 hodin. Vážil krásných 3600 gramů a měřil 50 centimetrů. V Chebu se těší celá rodina na návrat maminky a chlapečka.

DANIEL PETRÁŠ se narodil ve čtvrtek 14. května v 19.20 hodin. Při narození vážil 3000 gramů a měřil 47 centimetrů. V Hranicích se těší tatínek Radek na příjezd maminky Martiny a synka Danielka.

MILAN ZEMANOVIČ přišel na svět v pátek 15. května ve 4.30 hodin. Vážil krásných 3600 gramů a měřil 52 centimetrů. Tatínek Milan se těší doma v Krásné na příjezd maminky Heleny a malého synka Milánka, který je nositelem jména po otci.

JIŘÍ BRÁNICKÝ přišel na svět ve středu 20. května v 9 hodin ráno. Vážil 2780 gramů a měřil 47 centimetrů. Tatínek Jiří se těší doma v Aši na příjezd maminky Lucie a synka Jiřího.

JAKUB BERÁNEK přišel na svět v úterý 19. května ve 20.25 hodin. Vážil krásných 3420 gramů a měřil 50 centimetrů. Tříletá Kristýnka a tatínek Daniel se těší doma v Aši na příjezd maminky Karin a malého Jakoubka.

JAKUB SMÁHA přišel na svět ve středu 20. května ve 4.35 hodin. Vážil 2780 gramů a měřil 46 centimetrů. Jedenáctiletý Petřík, který vybral pro brášku jméno, a tatínek Jaroslav se těší doma v Aši na návrat maminky Lenky a malého Kubíčka.

AGÁTA ŠAMBERGEROVÁ se narodila v pondělí 18. května ve 21.40 hodin. Na svět přišla s váhou 2920 gramů a měřila 49 centimetrů. V Hranicích se těší tatínek Petr na příjezd maminky Kateřiny a malé Agátky, která je také prvním vnoučátkem.

FRANTIŠEK MASAROVIČ se poprvé rozkřičel ve středu 20. května ve 14.40 hodin. Při narození vážil 3200 gramů a měřil 52 centimetrů. V Mariánských Lázních se těší celá rodina na příjezd maminky Mirky a malého Františka.

LIBUŠE TOCHOROVÁ se poprvé rozkřičela v pátek 15. května v 7.30 hodin. Vážila 3200 gramů a měřila 50 centimetrů. V Třebeni - Dvorku se těší tatínek Antonín na návrat maminky Vladimíry a dcerky Libušky, která je zároveň prvním vnoučátkem.

Tomáškovi Hodinovi z Chebu byly v úterý 19. května tři roky. Oslava jeho narozenin se však konala o jeden den později, kdy mu jeho rodiče Pavla a Tomáš přivezli z FN v Plzni dvě sestřičky – Lindu (vlevo) a Karlu, které se narodily 7. května. První přišla na svět ve 21.02 hod. Linda. Karla je pouze o jednu minutu mladší.

Které miminko je podle vás nejsympatičtější?

Daniel Petráš

1 %

Milan Zemanovič

1 %

Libuše Tochorová

1 %

Ngo Xuan Phuong

1 %

Nguyen Trong Tien

0 %

Jakub Smáha

1 %

Andrea Formánková

1 %

František Masarovič

13 %

Jiří Bránický

4 %

Tomáš Vincent Krásný

61 %

Karolína Gawlowská

4 %

Jakub Beránek

1 %

Agáta Šambergerová

7 %

Linda a Karla Hodinová

3 %

Hlasovalo: 375

Anketa byla ukončena

22.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Záběr z kamery vozidla

Tasili zbraň. A tajní policisté jsou teď proto trestně stíhaní

Karlovarský pilot Petr Kopfstein z Team Spielberg skončil v celkovém pořadí Red Bull Air race Masters Class na pátém místě.

Red Bull Air Race: Karlovarský pilot Kopfstein v Masters Class v TOP5

Vzácné poklady na vlastní oči

Zámek Kynžvart - Honosnou šavli knížete Metternicha, rozsáhlou numismatickou sbírku, kroniku města Chebu a mnoho dalších vzácných pokladů mohou vidět návštěvníci zámku Kynžvart.

Svátek oslaví koncertem

Cheb - Vedení města Chebu chystá koncert k 99. výročí vzniku samostatného československého státu. Slavnostní koncert se uskuteční v sobotu 28. října od 19 hodin v Západočeském divadle v Chebu.

Policisté zachránili život mladé dívce

Mariánské Lázně – Čest mottu pomáhat a chránit udělali policisté Jakub Mareš a Vojtěch Procházka. Ti zachránili život třináctileté dívce.

Naši prvňáci už ve středu v Chebském deníku, představíme prvňáčky ZŠ Hazlov

Chebsko - Ve středu 18. října najdete v Chebském deníku prvňáky – ZŠ Hazlov.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení