Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FOTO: Miminka z Chebska

Chebsko - Rodičům novorozenců gratulujeme a malým človíčkům přejeme do života jen vše dobré. Hlasujte v anketě O nejkrásnější miminko. Pro nyní představená miminka můžete hlasovat až do pátku 15. května 2009 16 hodin.

8.5.2009 5
SDÍLEJ:

RADEK DUBSKÝ přišel na svět v pátek, první májový den v 10.52. Při narození vážil 2730 gramů a měřil 47 centimetrů. Maminka Kateřina řekla, že si tatínek Radek zaslouží poděkování za krásné miminko a už se nemůže dočkat návratu do Františkových Lázní. Foto: DENÍK/ Václava Simeonová

Petra Měchurová zChebu porodila 30. dubna v11.23 hod. ve FN vPlzni prvorozenou dceru Kačenku (3,66 kg/51 cm). Věra Měchurová se už nemůže dočkat, až poveze své prvorozené vnouče vkočárku na procházku.

PATRICIE BAĎUROVÁ přišla na svět vúterý 5. května v8.05 hodin. Při narození vážila 3450 gramů a měřila 49 centimetrů. Tatínek Pavel, patnáctiletá Martinka, dvanáctiletá Kristýnka a babičky Marta sLadislavou se už nemohou dočkat návratu maminky Marty a malé Patricie.

TRAN TUAN DAT, chlapeček, se poprvé rozkřičel 1. května vjednu hodinu vnoci. Na svět přišel sváhou 3300 gramů a mírou 50 centimetrů. VChebu se těší rodina na návrat maminky Doan Thi Thlly.

KAROLÍNA KOLÁŘOVÁ se narodila vúterý 5.května v7.25 hodin. Na svět přišla sváhou 2590 gramů a mírou 46 centimetrů. VAši se těší tatínek Jiří na návrat maminky Jitky a malé dcerky Karolínky.

ALICE MAŠKOVÁ se narodila neděli 3. května ve 2.40 hodin. Při narození vážila krásných 4000 gramů a měřila 53 centimetrů. Ve Františkových Lázních se těší tatínek Pavel a celá velká rodina na návrat maminky Lucie a malé dcerky.

MATYÁŠ NESVADBA se poprvé rozkřičel ve středu 6. května v7.02 hodin. Na svět přišel skrásnou váhou 3810 gramů a mírou 53 centimetrů. VAši se těší tatínek Martin a tříletá Klárka na návrat maminky Věry a malého Matyáše.

BAO GIA VU NGOC, holčička, se narodila vpátek 1. května ve 2.55 hodin. Při narození vážila 2830 gramů a měřila 49 centimetrů. VChebu se těší celá rodina na návrat maminky a malé Bao Gia Vu Noc.

BATERDENE MIGHID ERDENE, holčička, přišla na svět vneděli 3. května v10.15 hodin. Při narození vážila 3840 gramů a měřila 54 centimetrů. VChebu se těší tatínek a desetiletá Baterdene Michidmaa na příjezd maminky a malé sestřičky.

LUKÁŠ ČONKA se poprvé rozkřičel ve středu 29 dubna v10.45 hodin. Na svět přišel sváhou 3850 gramů a mírou 52 centimetrů. Doma vChebu se těší celá rodina na návrat maminky Růženy a malého Lukáška, který je prvním vnoučátkem.

NANCY KNÝŘOVÁ přišla na svět vúterý 5. května v10.25 hodin. Při narození vážila krásných 3400 gramů a měřila 5é centimetrů. Tatínek Josef se těší doma vAši na návrat maminky Dity a malé dcerky.

Monice a Emilovi Balážovým zKlimentova se 3. května v11.44 hod. narodil ve FN vPlzni syn Fabio (3,32 kg/51 cm). Čtrnáctiletý bráška Michael se nemůže dočkat, až bude na brášku vkočárku ‚balit‘ slečny a jedenáctiletá sestřička Lia chce pomáhat mamince Fabia koupat a přebalovat.

RADEK DUBSKÝ přišel na svět vpátek, první májový den v10.52. Při narození vážil 2730 gramů a měřil 47 centimetrů. Maminka Kateřina řekla, že si tatínek Radek zaslouží poděkování za krásné miminko a už se nemůže dočkat návratu do Františkových Lázní. Sestřičky Nikolka a Natálka se těší, až poprvé uvidí brášku.

KRYŠTOF KUBINEC se poprvé rozkřičel vneděli 3. května v5.50 hodin. Na svět přišel sváhou 3520 gramů a mírou 52 centimetrů. Čtyřletý Kubík a tatínek Miloslav se těší doma vAši na návrat maminky Kristíny a malého Kryštůfka.

MATIAS ANYALAI se narodil vsobotu 2. května v18.30 hodin. Při narození vážil 3000 gramů a měřil 50 centimetrů. VHranicích se těší tatínek Petr na příjezd maminky Žanety a malého synka.

JINDŘICH RADA přišel na svět vsobotu 2. května v8.45 hodin. Při narození vážil 3480 gramů a měřil 50 centimetrů. VDolním Žandově se nemůže dočkat příjezdu maminky Jany a malého Jindříška tatínek Jakub a tříletá Terezka.

NATÁLIE KOHOUTOVÁ se narodila ve středu 6. května ve 23.25 hodin. Na svět přišla sváhou 3500 gramů a mírou 52 centimetrů. VChebu se těší tatínek Luboš na návrat maminky Simony a malé dcerky Natálky, která je již šestým vnoučátkem.

PATRIK MORONGA se narodil ve středu 6. května ve 13.55 hodin. Při narození vážil 3140 gramů a měřil 50 centimetrů.Tatínek Ludvík a tříletý Denis se těší doma vPlesné na příjezd maminky Florentiny a malého Patrika.

PAVEL ŠTEFAN se poprvé rozkřičel vúterý 5. května ve 23.15 hodin. Při narození vážil 3260 gramů a měřil 50 centimetrů. Tatínek Pavel se těší doma ve Františkových Lázních na příjezd maminky Michaely a malého synka Pavlíka.

Které miminko je podle vás nejsympatičtější?

Alice Mašková

1 %

Lukáš Čonka

1 %

Radek Dubský

1 %

Matias Anyalai

1 %

Tran Tuan Dat

0 %

Baterdene Mighid Erdene

1 %

Bao Gia Vu Ngoc

0 %

Kryštof Kubinec

2 %

Jindřich Rada

3 %

Karolína Kolářová

3 %

Pavel Štefan

2 %

Patricie Baďurová

54 %

Patrik Moronga

3 %

Matyáš Nesvadba

6 %

Nancy Knýřová

19 %

Natálie Kohoutová

2 %

Kačenka Měchurová

1 %

Fabio Baláž

0 %

Hlasovalo: 655

Anketa byla ukončena

8.5.2009 VSTUP DO DISKUSE 5
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Amatérští autoři z celé země píšou do krajské knihovny

Svátek naturální kulturistiky a fitness si užili fanoušci v hotelu Thermal, kde byl na pořadu ICN European Natural Cup 2017 v naturální kulturistice a fitness.
48

PODÍVEJTE SE: Naturální kulturistika pohltila Thermal

Strážníci zadrželi hledaného muže

Cheb – Strážníci z Chebu zadrželi hledanou osobu.

Z kapsy mu ukradla plnou peněženku

Cheb – Velmi hbité ruce má nejspíš třicetiletá žena z Chebu – patrně ale asi trochu jinak, než si původně myslel šofér, který se s ní dal na parkovišti do řeči…

Na tržnici byly padělky za čtyři miliony

Cheb – Kabelky, peněženky, pásky nebo třeba peněženky patří ke zbožím, které se stále často padělá. Důkazem je i poslední zátah karlovarských celníků z minulého týdne na tržnici Asia Dragon Bazar na Svatém Kříži u Chebu.

Energie porazila Vsetín a dál vládne soutěži

Karlovy Vary - Energie nastoupila proti Vsetínu oslabená o další ofenzivní oporu, když k dlouhodobě zraněným Balánovi a Rachůnkovi přibyl Ondra Beránek. I tak se ale radovala z vítězství 3:0.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení