VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FOTO: Miminka z Chebska

Chebsko - Rodičům novorozenců gratulujeme a malým človíčkům přejeme do života jen vše dobré. Hlasujte v anketě O nejkrásnější miminko. Pro nyní představená miminka můžete hlasovat až do pátku 17. července 16 hodin

10.7.2009 1
SDÍLEJ:

DENISA STEHLÍKOVÁ se narodila ve čtvrtek 2. července v 15.45 hodin. Při narození vážila krásných 3600 gramů a měřila 49 centimetrů. Tříletá Pavlínka a tatínek Štefan se těší doma v Hranicích na návrat maminky Daniely a malé Denisky.Foto: DENÍK/ Václava Simeonová

Osmiletá Terezka Zenefelsová ze Skalky se prý nejvíce těší na to, až její sourozenci – dvojčátka Lucinka (vpravo) a René – která se narodila rodičům Anně a Renému 2. července ve FN v Plzni, jí budou dělat nepořádek v jejím pokojíčku. První přišel na svět v 10.28 hod. René (2,23 kg/46 kg). Lucinka (2,48 kg/48 cm) je o dvě minuty mladší.

DOMINIK DOMAS se narodil v pondělí 6. července ve 14.20 hodin. Při narození vážil 2490 gramů a měřil 45 centimetrů. Doma v Chebu se těší tatínek Lukáš na návrat maminky Kateřiny a synka Dominika.

PATRIK KOVANDA se poprvé rozkřičel v neděli 5. července v 19.30 hodin. Na svět přišel s krásnou váhou 4400 gramů a mírou 54 centimetrů. Doma v Chebu se těší tatínek Jíří na návrat maminky Moniky a malého synka.

MICHAL GRLÁK se poprvé rozkřičel v pondělí 6. července v 16.55 hodin. Na svět přišel s váhou 2580 gramů a mírou 47 centimetrů. V Mrázově se už nemůže dočkat návratu maminky Barbory a malého Michálka tatínek Imrich a osmiletý Petřik.

FRANTIŠEK ROUS se poprvé rozkřičel v pátek 3. července v 10.35 hodin. Na svět přišel s váhou 2980 gramů a mírou 48 centimetrů. Tatínek Zdeněk se těší doma ve Skalné na příjezd maminky Petry a synka Františka.

VALENTÝNA ORAČKOVÁ přišla na svět v úterý 7. července ve 20.15 hodin. Při narození vážila 3020 gramů a měřila 48 centimetrů. Tříletý Rudolf, sedmnáctiletý Josef a tatínek Rudolf se už nemohou dočkat návratu maminky Petry a malé Valentýnky domů do Dolního Rychnova.

NICOLAS DRAPÁK se narodil v sobotu 4. července v 6.10 hodin. Při narození vážil krásných 3700 gramů měřil 52 centimetrů.Šestnáctiletá Barborka, devítiletý Otto a tatínek Otto se už nemohou dočkat návratu maminky Blaženy a malého Nicolase domů do Krásna.

DAVID DŽUDŽA přišel na svět v pondělí 6. července ve 12.05 hodin. Vážil krásných 3600 gramů a měřil 53 centimetrů. Šestiletá Sára a tatínek František se těší doma v Aši na příjezd maminky Renaty a malého Davídka.

DENISA STEHLÍKOVÁ se narodila ve čtvrtek 2. července v 15.45 hodin. Při narození vážila krásných 3600 gramů a měřila 49 centimetrů. Tříletá Pavlínka a tatínek Štefan se těší doma v Hranicích na návrat maminky Daniely a malé Denisky.

ANTONIE KUBEČKOVÁ přišla na svět v sobotu 4. července v 11 hodin. Vážila 2620 gramů a měřila 47 centimetrů. Ve Františkových Lázních se těší celá rodina i s dvouletým Vojtíškem na návrat maminky Petry a malé Toničky.

JINDŘICH JENÍČEK se poprvé rozkřičel v pátek 3. července v 11.35 hodin. Na svět přišel s váhou 3230 gramů a mírou 51 centimetrů. Doma v Aši se těší tatínek Jindřich na návrat maminky Michaely a malého Jindříška, který je nositelem jména po tatínkovi.

AMÁLIE KOČÁRNÍKOVÁ se narodila v pondělí 6. července v 8.24 hodin. Při narození vážila 3240 gramů a měřila 49 centimetrů. Bráškové Daniel a Štěpán s tatínkem Pavlem se už nemůžou dočkat návratu maminky Hany a malé Amálky domů do Skalné.

ELIŠKA KNAPKOVÁ přišla na svět v úterý 7. července ve 2..10 hodin. Vážila 3840 gramů a měřila 52 centimetrů. Doma v Chebu se těší tatínek Martin na příjezd maminky Veroniky a dcerušky Elišky.

Které z miminek je podle vás nejsympatičtější?

Denisa Stehlíková

1 %

Eliška Knapková

1 %

František Rous

32 %

Dominik Domas

3 %

David Džudža

1 %

Michal Grlák

6 %

Nicolas Drapák

28 %

Antonie Kubečková

4 %

Patrik Kovanda

1 %

Amálie Kočárníková

1 %

Valentýna Oračková

1 %

Jindřich Jeníček

3 %

René a Lucie Zenefelsová

18 %

Hlasovalo: 491

Anketa byla ukončena

10.7.2009 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jaroslav Krajc v akci.

VOLBY 2017: Na Chebsku žádný vážný problém nenastal

Ilustrační foto.

Horní Hrad pod palbou

Do Chebu míří Snow film festival

Cheb - Špičkové filmy o zimních sportech a dobrodružství. To bude další ročník Snow film festivalu, který se i letos uskuteční v chebské Čtenářské kavárně Joker.

VOLBY 2017: Zapisovatelka? I ta má u voleb zodpovědnost

Cheb - Ve volební komisi je důležitou součástí nejen její předseda, ale také zapisovatelka. Například Olga Gregoridesová z Chebu, dělá zapisovatelku při volbách již několik let. Jak sama říká, v jejím volebním okrsku číslo 17 v Májové ulici, se za poslední léta nic závažného nestalo.

Psi i jejich páni se dobře baví při nové hře Hoopers

Chebsko - Štěňata, dospělí psi, voříšci nebo šampioni, ti všichni mohou propadnout novému sportu, který pochází z Ameriky a Holandska.

Na nové kotle je k mání ještě 22 milionů korun

Karlovy Vary - V pořadí již druhou vlnu takzvaných kotlíkových dotací spustil Karlovarský kraj v závěru srpna. Z celkové částky 64 milionů korun, která je k dispozici, zbývá pro majitele rodinných domů k rozdělení ještě kolem 22 milionů korun na výměnu starých, neekologických kotlů za nové.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení