VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FOTO: Miminka z Chebska

Chebsko - Rodičům novorozenců gratulujeme a malým človíčkům přejeme do života jen vše dobré. Hlasujte v anketě O nejkrásnější miminko. Pro nyní představená miminka můžete hlasovat až do pátku 5. června 16 hodin

29.5.2009 1
SDÍLEJ:

TOBIÁŠ BERAN se poprvé rozkřičel v chebské porodnici v pátek 22. května v 5.50 hodin. Při narození vážil krásných 4030 gramů a měřil 51centimetrů. Čtyřletý Matyáš a tatínek Luděk se už ve Svatavě moc těší, až přijede maminka Jana s malým Tobiáškem domů. Foto: DENÍK/ Václava Simeonová

MARIE SITAIOVÁ se narodila ve čtvrek 28. května v 5.05 hodin. Na svět přišla s váhou 2720 gramů a mírou 47 centimetrů. Tatínek Josef se těší, až se domů do Chebu vrátí maminka Jana s malou Maruškou.

DAVID HADVIG přišel na svět v pondělí 25. května ve 12.40 hodin. Při narození vážil 2350 gramů a měřil 50 centimetrů. Na maminku Růženu a malého Davídka se v Lubech už moc těší tatínek David a bratři Martin s Josefem.

LUKÁŠ RAJTR se poprvé rozkřičel v úterý 26. května v 2.20 hodin. Na svět přišel s váhou 3110 gramů a mírou 48 centimetrů. Tatínek Lukáš už netrpělivě v Mariánských Lázních očekává příjezd maminky Gabriely a malého Lukáška. Na toho se již těší také sestra Paula.

ADÉLA ŠLECHTOVÁ se poprvé rozkřičela v pondělí 25. května v 7.25 hodin. Při narození vážila krásných 3790 gramů a měřila 51 centimetrů. Na maminku Zdeňku a malou Adélku se v Hranicích už těší tatínek Miroslav s dvouletou Terezkou.

ELIŠKA JEDLIČKOVÁ přišla na svět v pondělí 25. května v 7.20 hodin. Při narození vážila 3610 gramů a měřila 50 centimetrů. Ve Františkových Lázních se už nemůže dočkat tatínek David a tříletý Adámek, až se domů vrátí maminka Veronika s malou Eliškou.

MATIÁŠ JAN HANZAL se narodil v pondělí 25. května v 35 minut po půlnoci. Na svět přišel s krásnou váhou 3600 gramů a mírou 52 centimetrů. V Chebu už se tatínek Jan nemůže dočkat návratu maminky Gabriely a synka Matiáška Jana.

ESTER SIVÁKOVÁ přišla na svět v úterý 26. května ve 22 hodin. Narodila se váhou 3200 gramů a mírou 48 centimetrů. Tatínek Ludvík už se nemůže dočkat návratu maminky Ireny a malé Esterky, na kterou se už moc těší dvanáctiletá Markétka a desetiletá Terezka.

NIKOL CINÍKOVÁ se narodila ve čtrtek 28. května ve 12.30 hodin. Při narození vážila 2820 gramů a měřila 48 centimetrů. Na maminku Štěpánku a malou Nikolku se už doma v Chebu těší tatínek Roman.

ANNA NOVÁKOVÁ se narodila v pondělí 25. května v 8.45 hodin. Na svět přišla s váhou 3000 gramů a mírou 48 centimetrů. Desetiletá sestřička Helenka (na snímku) se přišla na setřičku Aničku do porodnice podívat. Na dcerku a maminku Helenu se už v Mariánských Lázních moc těší tatínek Pavel.

MATĚJ GALBA se narodil v chebské porodnici ve středu 27. května v 6.53 hodin. Při narození vážil 3210 gramů a měřil 49 centimetrů. Tatínek Pavel, čtyřletý Davídek, tříletý Pavlík a dvouletá Lenička se v Chodové Plané těší na maminku Lenku a malého Matýska.

SÁRA PIŠTOVÁ se poprvé rozkřičela v úterý 26. května ve 3.10 hodin. Na svět přišla s váhou 2380 gramů a mírou 46 centimetrů. Tatínek Radek a roční Erik se už doma v Aši těší na návrat maminky Tamary a malé Sárinky.

TOBIÁŠ BERAN se poprvé rozkřičel v chebské porodnici v pátek 22. května v 5.50 hodin. Při narození vážil krásných 4030 gramů a měřil 51centimetrů. Čtyřletý Matyáš a tatínek Luděk se už ve Svatavě moc těší, až přijede maminka Jana s malým Tobiáškem domů.

ANTONÍN ŽIBRICKÝ přišel na svět ven čtvrtek 21. května ve 23.14 hodin. Na svět přišel s váhou 3090 gramů a mírou 51 centimetrů. Na maminku Romanu a malého Toníčka se už doma v Aši nemohou dočkat tatínek Jan a dvouletý Honzík.

ELA NĚMEČKOVÁ se poprvé rozkřičela v pátek 22. května v 10.15 hodin. Vážila 3740 gramů a měřila 53 centimetrů. V Chebu se tatínek Petr a tříletý Radimek už moc těší na návrat maminky Diany a malé Ely.

ADAM HENGERIČ se narodil v pondělí 25. května v 20.10 hodin. Na svět přišel s krásnou váhou 3730 gramů a míro 51 centimetrů. Tatínek Petr, desetiletý Petřík a osmiletý Daneček se těší v Mariánských Lázních na návrat maminky Lenky a malého Adámka.

VIOLKA ŠAMATOVÁ z Ostrohu se narodila v sokolovské porodnici a měřila 53 centimetrů a vážila 3 600 gramů.

LE PHUONG TRINH, holčička, přišla na svět v úterý 26. května v 9.25 hodin. Při narození vážila 3500 gramů a měřila 50 centimetrů. V Chebu se těší celá rodina na příjezd maminky a novorozené holčičky.

LUKÁŠ BÍLEK se narodil v sobotu 23. května v 11 hodin. Na svět přišel s krásnou váhou 3990 gramů a mírou 50 centimetrů. Na maminku Andreu a malého Lukáška už se v Chebu moc těší tříletá Lucinka,třináctiletý brácha David a tatínek Karel.

JAN KAČMÁČEK se poprvé rozkřičel v úterý 26. května v 17. 55 hodin. Na svět přišel s krásnou váhou 3780 gramů a mírou 51 centimetrů. Sedmiletý Pavlík a tatínek Jan se už v Mariánských Lázních těší na návrat maminky Andrei a malého Honzíka.

Které miminko je podle vás nejsympatičtější?

Adéla Šlechtová

1 %

Anna Nováková

17 %

David Hadvig

2 %

Ela Němečková

1 %

Ester Siváková

2 %

Jan Kačmáček

1 %

Sára Pištová

1 %

Tobiáš Beran

31 %

Antonín Žibřický

17 %

Adam Hengerič

1 %

Eliška Jedličková

3 %

Le Phuong Trinh

0 %

Lukáš Bílek

14 %

Lukáš Rajtr

5 %

Marie Sitaiová

1 %

Matiáš Jan Hanzal

0 %

Nikol Ciníková

2 %

Violka Šamatová

1 %

Matěj Galba

0 %

Hlasovalo: 481

Anketa byla ukončena

29.5.2009 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Zdravotní sestry mohou studovat bez dojíždění

Ilustrační fotografie.

OTÁZKA PRO: Jana Kuchaře, starostu Františkových Lázní

Nebyli to migranti. V lázních se ubytovali pouze pracanti

Mariánské Lázně - „Máme tady uprchlíky,“ tato věta se šířila v posledních dnech na sociální síti. Mariánské Lázně vyděsil vyšší počet cizinců, kteří se objevili v budově bývalé úšovické školy. Podle města i majitele objektu ale nejde o migranty, ale o rumunské zaměstnance, kteří pracují v průmyslové zóně Bory.

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.

Přepadení seniorky mladíkovi nevyšlo, tak šel vykrást auto

Cheb - Pěkné kvítko asi bude osmnáctiletý mladík. Ten během jednoho dne stihl přepadnout seniorku a ještě vykrást auto.

Denní psychoterapeutický stacionář funguje jeden rok. Je jediný v kraji

Ostrov - Denní psychoterapeutický stacionář už téměř rok funguje v ostrovské nemocnici. Vysoce odborné a specializované pracoviště, které je jediné svého druhu v Karlovarském kraji, rozšiřuje ambulantní péči o pacienty potýkající se s různými psychickými problémy a nemocemi.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení