Předplatit Deník
Přihlásit

O Deníku

Alena Nová

Editorka

Archiv Aleny Nové

Z ČTK jsem přešla do nově vznikající regionální redakce Zemských novin, které se později staly součástí Deníku. Povídám si se zajímavými lidmi, píšu, edituji, organizuji a pořád mě to moc baví.

Archiv Aleny Nové

Baví mě také chození po horách, v Čechách i zahraničí. A když ve svém babičkovském věku vylezu převýšení přes tisíc metrů je mi hned nějak veseleji po těle a po duši. Hory na mě mají obrovský relaxační dopad.

Archiv Aleny Nové

Vyčistím si krásně hlavu i jízdou na kole. Pravda nejvíc jsem zatím letos v jednom dni ujela zhruba 55 kilometrů, a to jenom po rovině na Třeboňsku, ale jsem ráda alespoň za takový výkon. Bývalo to lepší, ale zase může být i hůř.

Archiv Aleny Nové

Káva ve společnosti fajn lidí mi vždycky udělá dobře. A jak se u ní krásně zpovídají lidé a nabírají zajímavé příběhy nebo rozhovory. Ochutnávám ji na všech svých cestách, ale bezkonkurenční je doma na zahradě se svými blízkými.

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků západních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: