Vybrané články pro vás zdarma

To nejzajímavější z Česka i ze světa každé ráno do Vaší emailové schránky

Děkuji, již jsem odběratelem
ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

Jana Bežáková

Šéfredaktorka Chebského deníku

Archiv Jany Bežákové

Ve službách Chebského deníku jsem se poprvé ocitla v roce 2000, ale své kolegy jsem znala o něco déle. Za doby internetu v plenkách jsem totiž chodila v rámci praxe přepisovat texty do redakce a doufala, že jednou možná i já budu psát a fotit. A to se mi splnilo. Přestávku jsem si v médiích udělala několikaletou, a to když se mi narodili dva senzační kluci.

Archiv Jany Bežákové

Moje práce je zajímavá každý den. Přestože jsem se za ta léta setkala s mnoha zajímavými a slavnými lidmi, nejraději vzpomínám na ty neobyčejně obyčejné v čele s loni zemřelým Václavem Větrovským, patriotem Mariánských Lázní, nebo Liborem Michalákem, držitelem Českého rekordu, který váže miniaturní knížky a který mě nabil pozitivní energií.

Archiv Jany Bežákové

Ráda píši o pozitivních věcech a pozitivních lidech. Úplně nejraději ale o dobrovolných hasičích. Ti jsou totiž mojí srdcovou záležitostí a lidmi, kterých si neskutečně vážím, protože jsou ochotni nezištně pomoci kdykoli a komukoli.

Archiv Jany Bežákové

Zatímco o tom, že chci být novinářem jsem snila od školy, o tom, že se jednou zařadím mezi partu 'bláznů' , kteří obětují svůj čas pro jiné, jsem neměla ani tušení. A přesto bych dobráky nevyměnila za nic na světě. Právě při práci s dětmi v rámci dobrovolných hasičů si nejvíc odpočinu. Mojí první partu jsem provázela od první třídy až po jejich devítku. Ve chvíli, kdy jsem je musela vypustit do světa a začít opět od začátku s jinými dětmi, mi ukápla nejedna slzička. Nikdy na ty, dnes už skoro dospělé ´děti´ nezapomenu. Doufám, že z nich vyrostou skvělí lidé a že alespoň kousek toho je také moje zásluha.

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:


Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků západních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: