Multimediální redakce Deníku si pro své čtenáře připravila v Česku ojedinělý adventní kalendář. Deník využil svého potenciálu, který má zejména v možnosti nejrozšířenějšího regionálního zpravodajství, a představuje svým čtenářům jednotlivé redakce v trochu odlehčeném vánočním duchu.

Čtenáři si mohou každý den otevřít čtyři okénka kalendáře, který tvoří regionální mapa ČR. V každém z nich na ně čeká video z jedné ze 73 regionálních redakcí Deníku. Ve vánočním speciálu najdete také aktuální vánoční informace, tradice a recepty z jednotlivých regionů, chat se šéfredaktory, omalovánky, adventní testy a mnoho dalších překvapení, která pomohou ulevit návštěvníkům stránek od předvánočního stresu.

A kdy čtenáře na webu www.chebsky.denik.cz osloví redaktoři z okresu? V pátek 12. prosince přesně ve 12 hodin. To navíc odstartuje on–line rozhovor s šéfredaktorem Chebského deníku Vladimírem Kučerou. Položte mu záludné otázky, zeptejte se ho na práci novináře nebo jen tak podiskutujte o tématech, která vás nejvíce zajímají