V plotě u rodinného domku ve Starém Rybníku skončila devatenáctiletá řidička osobního vozu Toyota Yaris. I přesto, že se otočila na střechu, vyvázla jen se šokem.

„Při jízdě obcí nepřizpůsobila rychlost povaze a stavu vozovky, dostala smyk, levou částí auta zavadila o kovový poklop kanalizace a vjela vpravo mimo vozovku. Následně se auto převrátilo a poškodilo plaňkový plot,“ uvedla policejní mluvčí Martina Hrušková. Dechová zkouška u řidičky byla negativní, ke zranění dalších osob nedošlo. Způsobená škoda činí 98 tisíc korun.

O něco méně štěstí měli cyklista a motorkář u Velké Hleďsebi. Oba jsou zraněni. „Cyklista ve věku 64 let vyjížděl z lesního úseku a jel od Velké Hleďsebi směrem na Mariánské Lázně, při tom nedal přednost zprava přijíždějícímu 37letému motocyklistovi na Suzuki,“ popsala průběh nehody Martina Hrušková. „Došlo ke střetu, poškození kola i motocyklu a ke zranění obou účastníků,“ uvedla. „Oba muži mají zranění nohou a byli převezeni na chirurgii chebské nemocnice,“ upřesnil mluvčí záchranky Lukáš Hutta.