Tragicky vypadající dopravní nehoda zkomplikovala dopravu v Mariánských Lázních poblíž čerpací stanice Texaco. Před jedenáctou hodinou večerní srazila řidička stříbrného vozu značky Škoda Octavia chodce, který přecházel silnici mimo vyznačený přechod. Sražený muž byl převezen do Chebské nemocnice s poraněním ruky, otřesem mozku a podezřením na poranění páteře.

„Sražený chodec byl dvaapadesátiletý muž. Nejdříve ho záchranáři odvezli na chirurgii v Mariánských Lázních s bolestí v ruce a odtud ho převezli do chebské nemocnice kvůli podezření na poranění páteře,“ řekl Lukáš Hutta, mluvčí rychlé záchranné zdravotnické služby Karlovarského kraje. Dodal, že záchranáři měli podezření, že muž, kterého srazila řidička Octavie, byl pod vlivem alkoholu. U samotné řidičky se podle slov policejní mluvčí Andrey Kávové alkohol neprokázal. Výše škody, která vznikla touto dopravní nehodou, zatím ještě nebyla vyčíslena.

„Ten pán stál už mimo vozovku. Byl opřený o berle a měl s sebou ještě malého bílého psa,“ řekla řidička Octavie, která chodce srazila. „Nejela jsem vůbec rychle, ale ten pes na poslední chvíli vběhnul do cesty a zřejmě s sebou toho muže strhnul. Měla jsem auto plné lidí, ale naštěstí se nikomu z nich nic nestalo. Opravdu moc mě to mrzí, doufám, že ten muž bude v pořádku,“ dodala vystresovaná řidička automobilu.