V roce 2015 došlo v kraji k 595 nehodám s 24 usmrcenými, v roce 2016 bylo nehod 544 a vyžádaly si 13 obětí a vloni zemřelo při 500 nehodách 12 lidí.

Na Chebsku byl tragický hlavně přelom srpna a září loňského roku. Během osmi dní vyhasly při autonehodě tři lidské životy. Nejdříve na svou rychlou jízdu přímo v Chebu doplatil osmnáctiletý motorkář. Poté vyhasl život čtyřiadvacetiletého řidiče, který se svým vozidlem u Lubů narazil do betonového mostku. Životem zaplatil také jeden z řidičů u obce Drmoul. Sedmašedesátiletý řidič dodávky při projíždění pravotočivou zatáčkou vyjel do protisměru, kde se čelně srazil s protijedoucím nákladním vozidlem.

Ilustrační foto
Peníze od dlužníků za nájmy aut si muž nechal, hrozí mu pět let

Mezi oběťmi dopravních nehod bývají i cyklisté a motorkáři. V srpnu došlo k vážné dopravní nehodě se smrtelnými následky. Šestatřicetiletý cyklista jel v deštivém počasí na jízdním kole po silnici 1/6 ve směru od Prahy na Karlovy Vary. Přitom v táhlé pravotočivé zatáčce u odbočky na obec Hůrky narazil do zadní části nákladního tahače řízeného třiačtyřicetiletým řidičem, který jej předjížděl. Po střetu cyklista utrpěl vážná poranění, kterým na místě podlehl. Dechová zkouška u řidiče nákladního vozidla vyšla negativně.

Dopravní nehoda motocyklu, která skončila tragicky, se stala u Stráže nad Ohří. Dvaačtyřicetiletý muž přejel s motocyklem do protisměru, kde se střetl s boční částí projíždějícího osobního vozidla, a dále s motocyklem pokračoval mimo komunikaci. Tady narazil do plotu jednoho z domů. I přes včasnou pomoc policistů, záchranářů i hasičů na místě vážné dopravní nehody řidič zraněním podlehl.

Jednou  ze služeb, kterou stacionář klientům poskytuje, je i canisterapie.
Mateřídouška obhájila Značku kvality. Pyšní se čtyřmi hvězdami

Na Sokolovsku se loni staly tři smrtelné nehody. V únoru nepřežil v Dolních Nivách (na snímku) nehodu řidič osobního vozu, který nezvládl průjezd táhlou zatáčkou. První březnový den pak v Chodově srazilo nákladní auto chodce, který zraněním na místě podlehl. Poslední tragická nehoda se stala na konci června v Lomnici. „Sedmačtyřicetiletý řidič tam tehdy vyjel mimo silnici a narazil do stromu. Při nárazu utrpěl zranění, kterým na místě bohužel podlehl,“ sdělila mluvčí sokolovské policie Kateřina Krejčí. První měsíc letošního roku je podle jejích slov na silnicích na Sokolovsku poměrně klid. „Dopravní nehody si naštěstí zatím nevyžádaly žádnou oběť,“ dodala. Vyzvala přitom řidiče v celém kraji, aby nyní při vytrvalejším sněžení sundali nohu z plynu a byli při jízdě maximálně opatrní.