Po včerejší páte hodině odpolední se na dispečinku 112 rozezvonily telefony. Společné měly nahlášení dopravní nehody u golfového hřiště směrem na Prahu. "Podle prvních zpráv o nehodě měly v havarovaných autech zůstat zaklíněné osoby. Na místo tak vyjela najednou dvě družstva karlovarských hasičů a rovněž několik posádek záchranné služby," potvrdil zprávy mluvčí krajských hasičů Martin Kasal. Na místě se však tyto informace nepotvrdily, a tak hasiči nemuseli nikoho z vozidel vyrošťovat.

"Hasiči zajistili místo nehody včetně likvidace úniku provozních kapalin," dodal Kasal.

Za nehodu podle prvních policejních poznatků může žena, která nepřizpůsobila svou rychlost stavu vozovky. "Na mokré silnice se dostala do smyku a vyjela do protisměru. Zde narazila nejprve do dodávky a následně do dalšího vozu," uvedla krajská policejní mluvčí Zuzana Týřová. Dechová zkouška byla u všech řidičů negativní a celková škoda na vozidlech se vyšplahala na 130 tisíc korun. 

"Provoz na silnici byl kvůli nehodě hodinu zcela uzavřen, po příjezdu odtahové služby se pustil provoz kyvadlově. Hasiči se po naložení všech nabouraných aut postarali o úklid vozovky, plně průjezdná byla frekventovaná silnice do dvou hodin od nahlášení," uzavřel Kasal.