Dívka v přibližně stejném věku utrpěla vážná zranění, se kterými byla vrtulníkem transportována do plzeňské fakultní nemocnice. Tragická událost se stala v centru Mariánských Lázní včera po poledni na křižovatce ulic Chebská a Hlavní.

„Na operační středisko bylo původně nahlášeno sedm zraněných osob. Při příjezdu na místo byl jeden člověk v bezvědomí a proto ho posádka hned začala resuscitovat. Muž bohužel na místě svým zraněním podlehl,“ sdělil k nehodě mluvčí karlovarské krajské záchranky Radek Hes.

„Druhá osoba byla s těžkým poraněním hlavy a také hrudníku letecky transportována do Fakultní nemocnice Plzeň,“ dodal mluvčí záchranky.

Zraněn byl nejspíše také řidič, který byl převezen k ošetření do chebské nemocnice jen s lehkým zraněním. Co za nehodou stojí, zatím policisté nevědí.

„Řidič vjel ze zatím blíže nejištěných příčin na červenou do odbočovacího pruhu v křižovatce a srazil tady dva chodce a dva psy,“ uvedla mluvčí krajské policie Kateřina Böhmová. Podle některých svědků jel řidič poměrně rychle, a tak se spekuluje o tom, že mohl mít zdravotní problémy. 

Ilustrační foto
Policie během svátků střeží nádraží a obchody, zvýšený dohled je i na silnicích