Jeden lidský život a dva těžce zranění. Taková je bilance středeční tragické dopravní nehody. Stala se kolem poledne mezi Arnoltovem a Zlatou.
„Řidič dodávky předjížděl a proti němu vyjel kamion, který se snažil srážce zabránit a sjel do příkopu. Přesto se oba vozy čelně srazily. Kabina řidiče dodávky byla úplně zdemolovaná a on byl na místě mrtvý. S kolegou jsme u toho byli první, volali jsme hasiče a záchranku. Dokonce jsem pomáhal lékařce poskytovat první pomoc,“ popsal událost jeden z očitých svědků a zároveň řidič kamionu Petr Rais.

„Spolujezdec z dodávky při srážce vyletěl z auta. Nebyl na něj hezký pohled, měl otevřenou lebku. Podle lékařky moc šancí na přežití nemá. Přiletěl pro něj vrtulník. Kamioňáka vystříhávali z kabiny hasiči,“ doplnil.

Příčinu nehody vyšetřují sokolovští policisté. „Řidič dodávky zatím z nezjištěných příčin vjel do protisměru, kde se čelně střetl s kamionem. Řidič dodávky na místě zemřel. Jeho spolujezdec byl s vážnými zraněními letecky transportován do plzeňské fakultní nemocnice. Řidič kamionu byl převezen na oddělení ARO sokolovské nemocnice,“ uvedla mluvčí policistů Andrea Kávová.