V závějích zůstalo stát několik aut. Provoz blokovaly dva kamiony proti sobě, které se kvůli sněhu nemohly hnout z místa, ve sněhu pak zapadla i další auta, mezi nimi i dodávky a také jednoho vozidla údržby silnic. "Přivolaní hasiči ze tří jednotek s využitím pomoci Technických služeb města Teplá a jejich traktoru uvolnili zapadlá auta a pomohli jim se na silnici otočit či vycouvat," přidal podrobnosti Martin Kasal, mluvčí HZS Karlovarského kraje. "V uvízlých vozidlech bylo přes dvě desítky osob včetně několika dětí."

Takhle to v místě nehody autobusu u Bezvěrova na severním Plzeňsku vypadalo ve tři hodiny odpoledne. Policie prosí řidiče o maximální opatrnost, hlavně na silnici I/20.
Autobus na boku, strom přes koleje. Sníh komplikoval dopravu na západě Čech

Hasiči z Teplé pro všechny připravili evakuační vozidlo a také prostor v Teplé, kde by mohli přečkat do doby, než se podaří silnici zprůjezdnit. "Nakonec nebylo potřeba toto evakuační místo využít, v krátkém čase se podařilo všechna vozidla kromě dvou kamionů ze sněhu vysvobodit," dodal mluvčí s tím, že po celou dobu zásahu bylo na místě velmi špatné počasí se silným větrem a neustávajícím sněžením.

Kamiony na místě zůstaly až do druhého dne, protože v silách hasičů nebylo je vyprostit, a silnice byla celou noc zcela uzavřená.