Pořadatelé z oddílu KOS Plzeň situovali tratě do lesů v okolí vrchu Krkavec, kde je v mírně kopcovité krajině dostatek kupek, srázů, jam a erozních rýh, kam většinu kontrol ukryli.

V sobotu byla na programu krátká trať s větším množstvím kontrol a krátkými postupy v terénních tvarech a přes husté porosty. Druhý den se běžel oblastní přebor na klasické trati s právem postupu vítězů kategorií mladšího a staršího dorostu, juniorů, mužů a žen na podzimní mistrovství ČR.
Závodníci ze tří oddílů Chebska měli na startu vcelku početné výpravy, prosadit se ale dokázalo jen pár jednotlivců.

Ze třinácti členů Mariánskolázeňského orientačního klubu MLOK stanuli po oba dny na stupních vítězů jenom Jan Michalec v kategorii H 45 (2. a 3.) a Jana Sklenářová mladší v kategorii D 18 (1. a 1.). Ta byla ale ve své kategorii samojediná.
Bronz v oblastním přeboru získal Jan Macura v kategorii H 18, jenž skončil v sobotu čtvrtý.
Umístění těsně za stupni vítězů zaznamenali Vít Macura v kategorii H 14 (4. a 4.), Josef Milota v kategorii H 21 (4. a 6.), Jan Sklenář v kategorii H 55 (5. a 4.) a Helena Tenglerová v kategorii D 45 (4. a 6.).

Ze závodníků KČT Aš si vedl nejlépe Jiří Frank v kategorii H 14, který byl pokaždé první. Příjemným překvapením bylo třetí a čtvrté místo Jitky Kovářové v kategorii D 35, slušný standard odvedli Karel Pilař (6. a 5.) a Jindřich Kovář (5. a 7.) v hlavní kategorii mužů H 21.
V sobotu zazářil Jaroslav Jirásek z Chebu v kategorii H 55, jenž v početné konkurenci doběhl na výborném druhém místě.
Třetí a čtvrtou příčku obsadil Roman Borovička z chebského oddílu radiových orientačních běžců.
Tituly oblastních přeborníků si v hlavních kategoriích vyběhli Karel Rambousek ze Sokolova a Pavla Hulcová z Kašperských Hor. Josef Milota