„V první řadě bych chtěl krotit jakoukoliv euforii,“ vysvětluje manažer Karlovarska Ondřej Hudeček. „Titul je ještě daleko,“ rázem dodává před třetí finálovou bitvou. Navíc Karlovarsko přichystalo pro své fanoušky autokino, a to přímo před halou míčových sportů. Nejen o tom jsme si s manažerem Karlovarska povídali.

Máte za sebou bohatou kariéru prošpikovanou několika mistrovskými tituly, tentokrát však můžete získat s Karlovarskem premiérový triumf v roli manažera klubu..

Jihostroj je zkušený tým,a dokud není poslední balon na zemi, není nic rozhodnuto. Kluci ale hrají odvážně a s velikým nasazením, takže věřím, že nechají na palubovce vše, aby se mohli na konci radovat.

Byla by to určitě skvělá tečka v této těžké době, navíc v tak nabité sezoně, kterou za sebou Karlovarsko má…

Velká část tohoto družstva zažila již nešťastné loňské ukončení sezony, kdy tým vyhrál základní část a bohužel nemohl svoji formu prodat v play-off, proto je z týmu cítit velká touha po úspěchu.

K triumfu však chybí poslední krok, ten nejdůležitější a zároveň nejtěžší, co očekáváte od třetí finálové bitvy?

Jaký bude scénář zápasu, nikdo neví. My se můžeme spolehnout na naše domácí prostředí, ve kterém se klukům hraje dobře. Znají každý centimetr haly. Vedou 2:0 na zápasy, takže můžou hrát uvolněně a věřit ve své volejbalové umění.

Autokino. Vary lákají své fanoušky na finále s Jihostrojem.Autokino. Vary lákají své fanoušky na finále s Jihostrojem.Zdroj: VK ČEZ Karlovarsko

Může tedy být výhoda na straně Karlovarska, když Jihočeši musí stoprocentně dobýt halu míčových sportů?

Jihostroj určitě ještě boj o titul nezabalil a použije všechny své zbraně k tomu, aby vrátil sérii na jih Čech. Celý rok ale naše družstvo dřelo, aby svůj výkon prodalo v tento moment.

Velká škoda pro tým je, že vrchol sezony se musí obejít bez fanoušků…

Velká škoda, že finálová série nezažije atmosféru plných hal. Oba týmy mají nejlepší fanoušky v extralize. Jako malou kompenzaci jsme si pro diváky připravili autokino, které bude před halou míčových sportů, a fanoušek tak bude moci být o něco blíže k hráčům a zažít zase trochu jiný zážitek. Všechny moc zveme.

Autokino pro fanoušky

Kde: Na parkovišti u haly míčových sportů. V kolik: Vstup do areálu otevřen od 16 hodin. Cena: 200 Kč auto. Další organizační informace budou uveřejněny na klubovém webu Karlovarska.