Úspěchem zakončili březovští bikeři sezónu 2007 v tradičním čtyřdílném seriálu závodů Karlovarské Bahno.
Nejlépe si vedl mezi muži talentovaný Míra Brill. Ten vcelku bez problémů vyhrál celý seriál, když postupně vyhrál závod na Linhartu a Třech křížích, pak byl druhý na Letním kině a nakonec jasně vyhrál i poslední závod, kterým byla časovka v okolí Sedlečka.

V kategorii juniorů vybojoval celkově druhé místo Tomáš Brandl. V prvním závodě na Linhartu Tomáš chybou v jednom úseku přehlédl značení, a musel se tedy vracet. V závodu tak dojel na třetím místě. Na Třech křížích a Letním kině vybojoval shodně druhé místo. V závěrečné, již zasněžené a také blátivé časovce si Brandl dojel pro bronz.

Mezi žáky celkově druhý skončil březovský mladík Robert Vokáč. Ten měl dobrý start do seriálu, když po dobrých výkonech na Linhartu a Třech křížích (v obou závodech třetí) byl celkově druhý. Na Letním kině měl Robert problémy po startu s řetězem a dojel těsně šestý. V závěrečné časovce upadl a dojel na čtvrtém místě. Ve vyrovnaném hodnocení seriálu mu, bohužel, chybělo dvacet vteřin v časovce k celkovému druhému místu. Přesto lze výkony březovských rajdrů hodnotit jako hodně solidní.

Výsledky; muži: 1. M. Brill (Team bike Březová) 58 bodů, 2. J. Selber (Cheb) 48 b, 3. M. Velíšek (Beespee.cz) 28 b; junioři: 1. O. Stránský (Dalara) 56 bodů, 2. T. Brandl (Team bike Březová) 48 b, 3. J. Malý (Pekservis Kolín) 40 b; žáci: 1. P. Šulc (Cyklogram Ostrov) 60 bodů, 2. T. Kos (Plamen Chodov) 40 b, 3. O. Sýkora (Profisport Cheb) 37b, 4. R. Vokáč (Team Bike Březová – LC net) 36 b.