Na turnaji v O štít města Chebu skončily třetí, první místo vybojovaly Rakušanky, které neprohrály ani jedno utkání.

Česká republika – Norsko 16:25 (7:13)

České házenkářky udržely se soupeřkami ze severu krok v prvních dvaceti minutách, kdy se držely v dostřelu jedné branky. V závěru poločasu ale norský tým zvýšil tlak a začal si budovat výraznější vedení, pět minut před přestávkou to bylo již 10:5 pro Norky.

V utkání čeští trenéři nechali odpočinout vytížené opory jako jsou Luzumová, Hrbková či Jeřábková a větší prostor dostaly další hráčky českého kádru. V poločase český tým na soupeře ztrácel již šest branek (7:13) a ani po návratu ze šaten se týmu nepodařilo nepříznivé manko zkorigovat.

Naopak tři minut před koncem utkání Molidová zvyšovala rozdíl už na deset gólů (14:24).
V samotném závěru Češky v oslabení již jen kosmeticky upravily skóre na konečných 16:25 z ruky Galuškové a Maňákové.

Nejúspěšnějším týmem chebského turnaje je nakonec družstvo Rakouska, které neprohrálo ani jedno utkání. Druhé bylo Norsko. Českému výběru patří konečná třetí příčka, čtvrté končí Švýcarky.

Branky České republiky: Galušková 2, Ryšánková 1, Maňáková 3, Kordovská 2, Andrýsková 1, Marčíková 2, Šetelíková 2, Zachová 2, Malá 1.
Vyloučení: 1:1. Diváci: 1243.