Posledním atletickým halovým závodem mládeže v letošním roce byla tradiční Vánoční hala v Praze na Strahově. Pochopitelně na jejím startu nechyběli atleti chebského Unionu.
   Konkurence na tomto „neoficiálním" halovém mistrovství žactva České republiky byla velká a většina ze startujících si chtěla zaběhnout své nejlepší žákovské osobní výkony, protože po Novém roce naskočí do kategorie dorostu.
   Z Chebských patřila k nejlepším sprinterka Kateřina Jarošová, která po nemoci zaběhla 60 m za 8.27 sek. a o pouhou jednu setinu nepostoupila do finále. Osobní rekord si ze 60 m přivezl Standa Sztrapek (7.69) a na 300 m Lukáš Petrikovič (39.42). Výborně běžela 150 m Adélka Hanykýřová (20.81) a na 300 m si „osobák" zlepšil Jan Šebo (42.13).
   Svůj velký atletický den měla Veronika Maydlová, která absolvovala malý víceboj a ve všech disciplínách si vytvořila své nejlepší halové výkony – 60 m (8.50), 150 m (21.42), na 60 m překážek (10.40) a v dálce 4.51 m.Veronika má velké předpoklady, aby v Chebu vyrostla opět skokanka do dálky, která bude umět hodně za pětimetrovou hranici!
   „Letošní sezóna dopadla pro chebskou atletiku opět výborně. Na všech krajských mistrovstvích (společně s Plzeňským a na některých i s Jihočeským krajem) získali 36 zlatých medailí, což je nejvíce z Karlovarského kraje (druhý Triatlet Karlovy Vary – 30)! K tomu stříbrná a bronzová medaile a ještě tři čtvrtá místa z mistrovství republiky opět dokazují, že atletika v Chebu se dělá na velmi dobré úrovni, a to na své velké úspěchy čeká zástup předžactva a mladšího žactva, kterým Union disponuje," říká Jacek Přibáň, jeden z trenérů Unionu Cheb.
   Atleti děkují všem, kteří jim fandí a chodí fandit v Chebu na atletické závody (Malou nebo Velkou cenu města Chebu), a i všem, kteří podporují atletiku hmotně, mezi ně patří soukromé subjekty a rovněž velkou měrou přispívá město Cheb. Všem patří velký dík a atleti slibují, že vám všem udělají svými výkony ještě mnoho radosti.