Oddíl rádiového orientačního běhu Cheb uspořádal tři závody v ROB: krajský přebor ve foxoringu a dále v pásmu 3,5 MHz a v pásmu 144 MHz. Zatímco foxoring se běžel pod Zelenou horou, oba dva další závody absolvovali účastníci v Aši na Hainbergu.
Foxoring je kombinací klasického orientačního běhu a ROB. Závodník má v mapě namalovaná kolečka, z jejich středu naladí slabě a trvale vysílající vysílač, který je vzdálen do 150 m, a podle zaměřovacího přijímače jej musí dohledat. Podle kategorie se vyhledávají čtyři až deset kontrol. V tomto závodu zvítězili Viki Maierová (D9), Tomáš Petrikovič (M9), Anna Chárová (D12), Petr Král (M12), Daniela Trpáková (D14), Daniel Svatek (M14), Charlota Svatková (D19), Martin Stárek (M19), Vojtěch Papež (M20), Jindra Papežová (D50), Ladislav Schejbal (M60)
Klasický závod v pásmu 3,5 MHz se od foxoringu liší tím, že na mapě je pouze start a cíl. Vysílače kontrol vysílají pouze jednu minutu v pětiminutovém cyklu. Pořadí vyhledávání kontrol závisí na rozhodnutí závodníka. Stavitel trati zde vytvořil dvě varianty postupu. Většina zvolila jako první náběhovou kontrolu č.2, následovala pětka, pak trojka a čtyřka. Od ní se pak běželo do cíle nebo ještě na jedničku (ten, kdo ji měl vyhledávat). Přestože postup mezi dvojkou a trojkou byl kolem kontroly č. 5, tak někteří závodníci si ji nechali za zády a museli se pro ni vracet. Vítězství si připsali Eliška Růžičková (D9), Vojtěch Kubečka (M9), Daniela Trpáková (D14), Daniel Svatek (M14), Martin Kolafa (M16), Charlota Svatková (D19), Martin Stárek (M19), Jiří Vlach (M20), Ladislav Schejbal (M60).
Závod v pásmu 144 MHz měl rovněž dvě varianty postupu, a to po náběhové trojce bylo možné běžet pořadí 1-5-2-4-cíl nebo 2-4-5-1-cíl. Ani jednu variantu však nikdo nevyužil a většina závodníků zvolila pořadí 3-5-2-4-1-cíl. Prvenství vybojovali Viki Maierová (D9), Tomáš Petrikovič (M9), Petra Liďáková (D14), Jan Trpák (M14), Charlota Svatková (D19), Martin Stárek (M19) a Jiří Vlach (M20). (mivl)