Na 25. ročníku mezinárodního halového minigolfového turnaje v rakouském Garstenu, který pořádal PSV Steyer, se skvěle prezentovala chebská minigolfistka Jana Nečekalová, která zvítězila v kategorii seniorek.
TJ MG Cheb vyslala na tento turnaj pět členů, z toho dva juniory, dvě ženy a jednoho muže. Celkem se turnaje zúčastnilo 138 hráčů z Rakouska, ČR, Maďarska, Německa, Itálie, Slovinska.
Výborný výkon předvedla Jana Nečekalová z TJ MG Cheb. Zvítězila v kategorii seniorek a porazila řadu reprezentantek z Rakouska a SRN. V šesti okruzích dosáhla výkonu 136 úderů, což představuje průměr 22,66 úderu na jeden okruh. Na začátek sezóny 2015 je to výborný úspěch. V kategorii mužů Marek Nečekal vybojoval pěkné 16. místo. Boris Svoboda v juniorské kategorii obsadil 2. místo a Jan Kadlec 3. místo. Eva Kadlecová v ženské kategorii 8. místo.
Turnaj byl velmi dobrou přípravou na letošní náročnou sezónu. TJ MG Cheb pořádá v červnu 3. ročník ICM (mezinárodní kombi maraton) a v červenci mistrovství České republiky ve všech kategoriích na hřištích miniaturgolfu a minigolfu. Tyto akce finančně podporují Karlovarský kraj a především město Cheb, které převzalo záštitu nad MČR v čele se starostou Ing. Petrem Navrátilem.
Všichni členové TJ MG Cheb se již těší na nadcházející období a zároveň tímto zvou širokou veřejnost do areálu minigolfu.
Areál TJ MG Cheb bude otevřen od 1. dubna 2015.(neč)