Tenista Honza Jadlovský (ročník 2003), TCF Purum Mariánské Lázně, potvrdil v Plzni na přeborech západočeské oblasti (KV +PM kraj dohromady) roli favorita a získal titul přeborníka, který mu zaručuje účast na zimním mistrovství České republiky v tenise v kategorii mladších žáků.
Během celého turnaje neztratil ani set a v očekávaném finále s turnajovou dvojkou Petrem Brožem ze Škody Plzeň vyhrál přesvědčivě 6:3, 6:1. Honza tak po účasti na letním mistrovství republiky mladších žáků bude 7. – 10. února reprezentovat TCF Purum i na halovém mistrovství republiky, které se koná v Jablonci nad Nisou.
Letošní halovou část sezóny zahájili úspěšně i další mladší žáci TCF Purum. Finálovou účast mají za sebou na turnaji v Písku Karel Rmoutil (2005) a ve čtyřhře i Jirka Strnad (2003), do finále turnaje v Rakovníku se probojoval Jindra Brill (2005) a finále na turnaji v Klatovech odehrál i Jindra Musil (2004). Ve finále sice všichni shodně prohráli, ale do března, kdy končí halová část sezóny, mají ještě další příležitosti svoji bilanci vylepšit. Svěřenci trenéra Fr. Polánky se představí v sobotu 24. ledna na turnaji mladších žáků, který se odehraje na kurtech TC Skalník Mariánské Lázně. (mm)