Kuželkářským týmům Jiskry Aš se dařilo se střídavými úspěchy. Bodovala jen družstva, která hrají Karlovarský krajský přebor.
Karlovarský
krajský přebor
TJ Jáchymov B⋌8
Jiskra Aš A ⋌8
2537:2537
Toto utkání měla zajímavý průběh. Bylo vcelku vyrovnané, ale přece jen na tom byli hosté lépe. Před poslední dvojicí byl stav utkání 4:6 a plus 39 bodů pro Aš. V poslední dvojici ale výborně zahrál domácí Maxa, když hodil 469 bodů. A ačkoliv Mazák ml. dosáhl v této dvojici druhého nejlepšího výsledku Aše, 430 bodů, na vítězství to nestačilo. Ale prohrál přesně o tolik, o kolik Aš vedla a tak udržel remízu.
Nejvíce nahrál z družstva hostů Hurta – 444 bodů. Aš uhrála v tomto zápase zatím nejvyšší výkon hostů. Na vítězství to nestačilo, ale i remíza a tím bod z venku jsou velmi milé.
Jiskra Aš B ⋌12
Jiskra Šabina B ⋌4
2550:2466
Utkání domácí zahájili výhrou. O to se postaral Mašek, který zahrál svůj zatím nejvyšší výkon, 452 bodů a vysoko přehrál svého soupeře. Navíc celých 100 hodů uhrál bez jediné chyby. Jedlička ml., který zahrál druhý nejlepší výkon domácích, 427 bodů, rovněž uhrál svůj start bez jediné chyby. V dorážce se domácím opravdu dařilo. A tak i když hosté ze Šabiny v „plných" nahráli více než domácí, přesto vysoko prohráli.
Z hostů nejvíce zahrál E.Seidl 429 bodů.
Karlovarská
krajská soutěž 1
Slovan K.Vary D⋌8
Jiskra Aš C ⋌4
1638:1603
O pomocné body se družstva rozdělila, a to pěkně postupně. Hned v první dvojici získala body pro Aš Laudátová výkonem 413 bodů (druhý nejlepší výsledek hostů). Ve druhé bodovali domácí, ve třetí dvojici opět Aš, když Hertelová nahrála nejlepší výkon svého družstva, 423 bodů. A v poslední dvojici bodoval domácí Toka nejlepším výkonem svého družstva, 423 bodů. Celkově vyšší výkon měli domácí, a tím i získali vítězné body.
Karlovarská
krajská soutěž 2
Jiskra Aš D⋌ 0
TJ Lomnice F⋌ 12
1577:1651
Družstvo F z Lomnice je bezkonkurenčně na prvním místě tabulky, bylo tedy předpokládaným vítězem. A tím se také stalo. Domácí se snažili odvrátit kanárka, ale tato snaha je jaksi svazovala. Krásný souboj sehrála ve třetí dvojici domácí M.Viewegová s hostující Kožíškovou, která z tohoto souboje vyšla vítězně, když zahrála nejlepší výkon hostů, 421 bodů. M.Viewegová zahrála jedinou čtyřstovku svého družstva, 414 bodů. Druhého nejlepšího výkonu domácích dosáhl Laudát, 393 bodů.
Jiskra Aš E ⋌2
TJ Lomnice E ⋌10
1529:1549
Utkání zahájila domácí P. Bránická jedinou čtyřstovkou svého družstva, 424 bodů. Kromě velkého náskoku získala také první ( a jediné) body svému družstvu. V dalších dvojicích hosté nejen získávali pomocné body, ale také ukrajovali z náskoku domácích až ke konečnému svému vítězství. Druhým nejlepším hráčem domácích byl Střeska 387 bodů, z hostů byl nejlepší H.Guba 408 bodů.(kov)