Šestý ročník nohejbalového turnaje trojic Žužu Cup, jako vzpomínka na výborného nohejbalistu a sportovce Tomáše Weinfurtera, zná svého vítěze. Na hřišti Koupaliště Dřenice se jím stala trojice R. Ulmon, Danková, Klauber.
Na druhém místě skončilo trio Kubín, Rezková a Böhm. Třetí místo obsadila trojice Holman, Kardián M. Kardián V.
Čtvrtou příčku vybojovala trojice Krůta, Weinfurter P., K. Ulmon, pátí skončili Steiner, Jergl, Kubík, šestí Polan, Leskovjan a Linda, a na chvostu tabulky se usídlilo trio Košťál, Prohl a Cajthaml.
Turnaj se hraje tradičně losovaným způsobem, a tak před začátkem klání ještě žádný z borců netušil, s kým bude po svém boku bojovat o vítězství. Zajímavostí byla i účast dvou zástupkyň něžného pohlaví. Ty předváděly na hřišti, že nohejbal jim není vůbec cizí, ba naopak. Patřily svoji kvalitou k oporám týmů.
„Turnaj se po všech stránkách vydařil, přálo nám i počasí, k vidění byly vidět velmi zajímavé souboje. Zpestřením byla i účast dvou žen. Za svůj tým musím říct, že jsme možná pomýšleli výš, ale i čtvrté místo je úspěchem. Potěšil nás fakt, že jsme jako jediní dokázali porazit pozdějšího vítěze," uvedl po turnaji Pavel Weinfurter, hlavní organizátor sportovní akce.