Příznivce volejbalu v karlovarském regionu čeká v nadcházející sezoně trojnásobná porce mistrovských soutěží. Český pohár, extraliga a díky bronzovému úspěchu v domácí soutěži si VK ČEZ Karlovarsko vybojoval i účast v pohárové Evropě. I na druhou nejprestižnější klubovou soutěž, Pohár CEV, platí permanentní vstupenky, které jdou do prodeje 15. září.
Cena permanentky na celou sezonu přijde na 700 korun. Vstupenka zahrnuje i všechny zápasy play-off, a tak může jen v rámci extraligy jít až o 23 utkání. „Cenu jsme upravili proto, že zahrnuje právě i evropský pohár," objasnil manažer VK ČEZ Karlovarsko Jan Meruna. „Bude vždy na konkrétní sedadlo, držitelé permanentek tak nebudou muset chodit na zápas s větším předstihem." Ve středu 18. listopadu se v Karlových Varech představí slavná italská Perugia. V extralize nastoupí volejbalisté Karlovarska poprvé doma 24. října proti ČZU Praha.
Domácí zápasy VK ČEZ Karlovarsko budou probíhat už v nové hale pro míčové sporty u KV Areny. Parkovacích míst pro diváky a návštěvníky volejbalových zápasů je v areálu dostatek. „S vedením KV Areny probíhá velmi dobrá spolupráce, vzájemně jsme se domluvili na různých ústupcích, zejména s ohledem na situace, kdy má některé z družstev užívajících halu televizní zápas," kvitoval manažer Meruna. Kromě pokladny přímo v hale budou permanentní vstupenky k dispozici na třech prodejních místech v Karlových Varech.
Program
VK ČEZ Karlovarsko
10. září (17:00): VK ČEZ Karlovarsko – Ústí nad Labem.
17. září (17:00): VK ČEZ Karlovarsko – Benátky nad Jiz.
25.-27. září: mezinárodní turnaj v Liberci.
3.-4. října: mezinárodní turnaj v Německu.
15.-16. října: turnaj v Odoleně Vodě.