Od pátého února se v Chebském deníku rozběhne akce „Deník fandí mladému sportu". Pro oddíly všech sportovních odvětví (fotbal, hokej, házená, basketbal, florbal, atd.) z našeho okresu to znamená, že bezplatně mohou prezentovat své mládežnické kolektivy. Konkrétně půjde o plakát týmu na samostatné stránce, informace o klubu a hlavně představovaného celku.
Akce začíná 5. února a pak každý čtvrtek. Pro kluby to znamená zaslat foto družstva s popiskou (jméno a příjmení – zleva, zprava, vpředu, vzadu, u dospělých jejich funkce – např. trenér, vedoucí družstva a pod.) a informace o činnosti, úspěších klubu, jakou soutěž hraje, kdy má tréninky a kdy a komu se mohou případní zájemci přihlásit, musí být přesné označení – např. Basketbal – TJ Lokomotiva Cheb – mladší žačky" nebo „Hokej – HC Mariánské Lázně – junioři" -. a to vždy do pondělí!
Pokud budou mít oddíly vlastní fotografii, musí být ve formátu JPG o minimálních rozměrech 40x27 cm při minimálním DPI 200. Po domluvě se sportovním redaktorem bude možné s předstihem družstvo nafotit.
Rovněž je lepší posílat spolu s fotografií družstva také logo oddílu ve formátu JPG.
Bližší informace získáte na /bedrich.klima@denik.cz/, nebo na MT: 724 954 001.