Uplynulý valentýnský víkend přinesl šachistům z ŠK Valdštejn Cheb další porce vítězných bodů. Nejprve se činili chebští čtyři žáci, kdy 13.2. v Novém Sedle o Novosedelského jezdce měřili síly s dalšími 61 účastníky.
   V kategorii do 10 let získala při své premiéře Samuela Čiháková 1,5 bodu a 22. místo, v kategorii do 14 let Dominik Macht obsadil 6. místo a v kategorii do 16 let 8. místo vybojoval Aleš Kirsch a 1. místo Petr Špreňar, který v celém turnaji ztratil pouze bod za 2 remízy. Celkem chebští hráči v sedmi kolech obrali soupeře o krásných 12 bodů. Následující den doma proti karlovarskému klubu Tietz „F" s přehledem dominovalo chebské mládežnické céčko výhrou 4,5 : 0,5, a tím v základní části krajské soutěže skončilo na skvělém 2. místě pouze bod za prvním Chodovem!
   Petr Špreňar opět ukázal svoji sílu a vůli po vítězství a též Dominik Macht, jehož vítězný bod byl vůbec první v tomto ročníku. Úspěch Valdštejna pak podtrhlo chebské áčko, které převálcovalo Františkovy Lázně na jejich půdě 7 : 1 a po osmi kolech je stále bez porážky na nečekaném 4. místě z dvanácti účastníků, kdy na 3. místo Nové Role ztrácí pouhý bodík!
   Přejeme všem chebským družstvům do posledních tří kol pevné nervy, hodně bodů a radost z pěkných partií a děkujeme za příkladnou reprezentaci.