Sportovcům z regionu patřila sobota. Po fotbalové exhibici Osobností Chebska s Arabela teamem, den vygradoval galavečerem s vyhlášení sportovců okresu Cheb za rok 2014.

Na své si v sobotu odpoledne v Chebu přišli fotbaloví fandové i příznivci showbyznysu. Na hřišti FC Cheb se utkalo mužstvo Osobností regionu s Arabela teamem. Stovky hostů bouřlivě aplaudovaly výkonům takových hvězd jako například rebela Honzy Bergera, olympijského vítěze Františka Štambachera a třeba i ´Vikiho´ Antonína Duchoslava.
Celé utkání moderoval populární bavič Luděk Sobota, který hned na úvod pochválil skvěle nalajnované hřiště. „Lepší pomezní čáry, než ode mne," neskrýval.
A jak reagoval Vladimír Hruška na poznámku, že byli s Honzou Bergerem bezkonkurenčně nejlepší na hřišti? „No to ani jinak být nemohlo. Nepřipadalo v úvahu, že bych to v Chebu vypustil. Zažil jsem zde krásné dva roky kariéry. Fandové tady byli nezapomenutelní. No a také místní dámy jsou fakt krásné," pousmál se. Exhibice nakonec v normální hrací době skončila remízou 3 : 3 . Na penalty nakonec zvítězili hosté. „Tak o výsledek rozhodně nešlo," hodnotil chebský příznivec kopané Petr Vobořil. „Já jsem si moc užil, že jsem si tímto mačem přiblížil nezapomenutelnou atmosféru okolo účinkování Chebu v nejvyšší soutěži," dodal.

Večerní slavnostní akce se odehrála ve zcela zaplněném chebském Kulturním centru Svoboda. A došlo také na vyhlášení kategorie ´Hvězda Deníku´. Tu vyhrála vzpěračka Dominika Lokingová.
Nechyběl ani pestrý kulturní program a velké překvapení v podobě sponzorského daru – automobilu do půlročního bezplatného pronájmu pro tři sportovce okresu. Těmi šťastnými jsou reprezentant České republiky ve sledge hokeji Miroslav Hrbek, reprezentant České republiky v jachtingu Štěpán Novotný a předseda Sportovní unie Chebska Jacek Přibáň.
Zářila také ´Hvězda Chebského deníku´ Dominika Lokingová z TJ Lokomotiva Cheb – vzpírání. Tato reprezentantka ČR je mistryně ČR v kategorii žen, mistryně ČR do 23 let. Vyhrála mezinárodní závody v Nidzici v Polsku a dále například obsadila stříbro na mezinárodních závodech v Rakousku v Ranshofenu a Lochenu.
A jak Dominika hodnotí uplynulý sportovní rok? „Nejtěžší bylo skloubit sportovní přípravu se školou. Jsem v nultém ročníku – připravuji se na medicínu. A nejkrásnější okamžik? Asi vítězství na mezinárodních závodech v Polsku a vyhraný šampionát republiky. Poku mám tu šanci, ráda touto cestou poděkuji za velkou podporu rodiny (hlavně mamky) a všech kolegů z oddílu," podotkla Dominika.