VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tradiční anketa Nejúspěšnější sportovec okresu Cheb za rok 2016 se blíží

Cheb - Kritéria u jednotlivců jsou účast na MS, ME a nebo umístění na M-ČR do třetího místa a hlavně sportovci musí závodit za sportovní subjekt okresu Cheb !U kolektivů je kritériem nahlášení minimálně umístění do 5. místa na přeborech republiky a nebo umístění do pátého místa v dlouhodobých soutěžích (nejvyšší soutěže v daných sportech).

6.1.2017
SDÍLEJ:

Součástí Dne sportu u příležitosti vyhlášení ankety o Nejúspěšnějšího sportovce okresu Cheb je i exhibiční fotbalové utkání osobností. Ne jinak tomu bylo i v loňském roce.Foto: Deník/Bedřich Klima

   Sportovní unie Chebska připravuje na 1. dubna 2017 již devátý ročník ankety Nejúspěšnější sportovec okresu Cheb za rok 2016. Pořadatelé vyzývají všechny tělovýchovné jednoty, sportovní kluby a ostatní sportovní subjekty působící na okrese Cheb, aby nominovaly své nejlepší sportovce, kolektivy a funkcionáře do uvedené prestižní ankety okresu Cheb.
   Byly schváleny jednotlivé vyhlašované kategorie: jednotlivci mládež a dospělí, kolektivy mládež a dospělí, veteráni, handicepovaní a kategorie – funkcionáři, rozhodčí a činovníci. Byla schválena nominační kritéria pro jednotlivce, kolektivy a veterány.
Kritéria u jednotlivců jsou účast na MS, ME a nebo umístění na M-ČR do třetího místa a hlavně sportovci musí závodit za sportovní subjekt okresu Cheb !
U kolektivů je kritériem nahlášení minimálně umístění do 5. místa na přeborech republiky a nebo umístění do pátého místa v dlouhodobých soutěžích (nejvyšší soutěže v daných sportech).
   Nominace musí obsahovat : jméno a příjmení, příslušnost k oddílu, dosažené sportovní výsledky v roce 2016 a kontakt (adresa, bydliště a telefonní kontakt.) Nahlášení nominovaných musí být zasláno poštou na adresu Sportovní unie Chebska, Karlova 32, 350 02 Cheb a nebo na mail : vvsuch@quick.cz nejpozději do 31. ledna 2017 !!! K později zaslaným nominacím se nebude přihlížet ! Všichni vybraní budou včas informováni.
Na základě sešlých návrhů nejúspěšnější sportovce vybírá výkonný výbor Sportovní unie Chebska. V případě, že kritéria splňuje více sportovců či kolektivů, Sportovní unie Chebska si vyhrazuje právo výběru „TOP„ sportovců či kolektivů. To znamená, že ne všichni, kteří budou navrženi a budou splňovat tato kritéria, mají nárok být automaticky vyhlášeni !!!!
   Slavnostní galavečer se uskuteční opět ve spolupráci s městem Cheb ve společenském sále Kulturního centra Svoboda za přítomnosti vzácných hostů z politického a sportovního prostředí.
   Veškeré informace vám zodpoví sekretář Sportovní unie Chebska Miroslav Sabadin na telefonním čísle 603 756 533 a nebo na mailu : vvsuch@quick.cz.

Autor: Redakce

6.1.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jaroslav Krajc v akci.

VOLBY 2017: Na Chebsku žádný vážný problém nenastal

Ilustrační foto.

Horní Hrad pod palbou

Do Chebu míří Snow film festival

Cheb - Špičkové filmy o zimních sportech a dobrodružství. To bude další ročník Snow film festivalu, který se i letos uskuteční v chebské Čtenářské kavárně Joker.

VOLBY 2017: Zapisovatelka? I ta má u voleb zodpovědnost

Cheb - Ve volební komisi je důležitou součástí nejen její předseda, ale také zapisovatelka. Například Olga Gregoridesová z Chebu, dělá zapisovatelku při volbách již několik let. Jak sama říká, v jejím volebním okrsku číslo 17 v Májové ulici, se za poslední léta nic závažného nestalo.

Psi i jejich páni se dobře baví při nové hře Hoopers

Chebsko - Štěňata, dospělí psi, voříšci nebo šampioni, ti všichni mohou propadnout novému sportu, který pochází z Ameriky a Holandska.

Na nové kotle je k mání ještě 22 milionů korun

Karlovy Vary - V pořadí již druhou vlnu takzvaných kotlíkových dotací spustil Karlovarský kraj v závěru srpna. Z celkové částky 64 milionů korun, která je k dispozici, zbývá pro majitele rodinných domů k rozdělení ještě kolem 22 milionů korun na výměnu starých, neekologických kotlů za nové.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení