Příznivým počasím, dobrou atmosférou a obrovským nadšením soutěžících se vyznačovalo úterní odpoledne na stadionu Lokomotivy v Chebu při dovednostní soutěži „O nejšikovnějšího fotbalistu“.

Již podruhé uspořádal FK Union Cheb 2001 ve spolupráci s Allianz pojišťovnou, a.s. a Steve Sport Karel Poborský pro nejmladší fotbalisty klání, ve kterém si všichni mohli vyzkoušet své umění.

Podle věku bylo 90 soutěžících rozděleno do čtyř kategorií a po dvou hodinách soupeření v pěti disciplínách (slalom s míčem na čas, vedení míče na čas, přesnost střelby na cíl, hlavičky, nožičky) mohli pořadatelé vyhlásit konečné výsledky.

„Velice nás těší stálá podpora rodičů i dětí. Našemu klubu se podařilo v uplynulé sezoně sestavit kromě mužstev žáků a dorostu i pět družstev přípravek. Soutěže jako tato nám přivádí do klubu další nové zájemce,“ pochvaloval si hlavní organizátor Aleš Rolník a dodal: „Určitě bychom rádi stálou práci s mládeží i organizování dalších jednorázových akcí rozšířili, jenom kdybychom měli kulturnější zázemí stadionu.“
Výsledky

Kategorie A (nar. 1996 – 1997 )
1.Karel Koubek
2.Nicolas Tůma
3.Tadeáš Malý

Kategorie B (nar. 1998 – 1999 )
1.Milan Meiser
2.Michal Buřič
3.Filip Frýbl

Kategorie C (nar. 2000 – 2001 )
1.Lukáš Sobolík
2.Daniel Dvořák
3.Daniel Nožička

Kategorie D (nar. 2002 a mladší)
1.Ladislav Hrudník
2.Václav Hladký
3.Filip Kompit

(toro)