Nejvyšší domácí minigolfová soutěž byla zahájena turnajem Grand Prix, který se konal v Holešově.

Do své novodobé premiérové extraligové soutěže juniorských družstev vstoupili i junioři TJ MG Cheb. Vlastním úspěchem byl již samotný postup mezi juniorskou elitu, a tak se očekávalo, jak zvládnou svoji premiéru. Chebské družstvo se stalo jediným zástupcem Čech v souboji proti silným moravským celkům a rozhodně nenastupovali v roli favoritů.

Na herně náročném hřišti v Holešově se prokázala větší herní vyzrálost soupeřů a junioři TJ MG Cheb se v závěrečném součtu turnaje v Holešově umístili na pátém místě. Chebský junior Tadeáš Šatra obsadil 6. místo ve své kategorii. V početné žákovské kategorii se umístil Michal Lojka na 11. a Jakub Lojka na 13. místě. František Nečekal mladší, který byl trenérem chebského juniorského družstva, zároveň startoval v kategorii mužů a obsadil 31. místo.

Dalším chebským zástupcem na tomto turnaji byl František Nečekal starší, který vykonával funkci nehrajícího vrchního rozhodčího a přispěl ke zcela hladkému a zdárnému průběhu turnaje.