Juniorka Martina Zikmundová posunula hodnotu českého rekordu na 683 bodů (ze 720 možných) v kladkovém luku a prohrála v eliminacích až s vicemistryní světa. Martin Hámor si zlepšil svůj osobní rekord na 659 bodů v kategorii reflexní luk.

Mimo tento úspěch se Zikmundová podílela na ustanovení nového českého maxima v kategorii mix-týmů a Hámor přispěl na vylepšení českého rekordu v soutěži družstev. Bohužel i výborný výkon českého družstva nestačil na lepší umístění než konečné 25. z 55. O osm míst na olympijské hry v Tokiu se utkalo 24 nejlepších družstev a účast tak utekla o jedinou příčku!

Mimo tohoto úspěchu sestry Zikmundovi také vynikly i na jiných mezinárodních závodech. V květnu děvčata odjela na evropský pohár, který se konal ve slovinském Kamniku. Martina skončila po kvalifikaci na prvním místě. V eliminacích po napínavém souboji však nestačila na konečnou vítězku a získala nádherné 4. místo. Její sestra Petra Zikmundová v kategorii kadetek v kvalifikaci obsadila pěkné 5. místo, avšak v eliminačních soubojích jako její sestra také podlehla budoucí vítězce a skončila osmá.

Martina Zikmundová se také zúčastnila evropského Grand Prix dospělých v rumunské Bukurešti, kde mezi dospělými ženami statečně obsadila 33. místo. Tento závod byl ale i kvalifikací na Evropské hry, které bohužel Martině utekly o jedno kolo.

Velké poděkování patří městům Cheb, Kynšperk nad Ohří a Karlovarskému kraji, kteří dlouhodobě podporují české reprezentanty z chebského oddílu.