Do odvety Chodov nastupoval ve své hale velmi odhodlaně a s nejlepší diváckou kulisou v zádech. Soupeř to domácím poněkud usnadnil, neboť v sestavě Severočechů chyběla jejich jednička Mohamed Shouman.

Liberec tak nastoupil v sestavě s Michalem Benešem, Jakubem Seibertem a náhradníkem Josefem Medkem, který hraje ze Liberec druhou ligu. Chodovský kouč tuto skutečnost zohlednil a jako jedničku nasadil stále se zlepšujícího Michala Bankosze, který nezklamal jeho důvěru a dostal Chodov do vedení 1:0, když porazil Jakuba Seiberta 3:0.

SKST Chodov –  SF SKK El Niňo Praha 0:3.
PODÍVEJTE SE: Hvězdné El Niňo nedalo Chodovu šanci, odvezlo si povinnou výhru

Ve druhém zápase změřili své síly Antonín Gavlas a Michal Beneš, který tak v sestavě hostí nahradil post chybějící jedničky. Druhé utkání nabídlo divákům vše, co moderní stolní tenis nabízí. Zvraty, obraty, klasický vyrovnaný pětiseťák se šťastnou koncovkou pro domácího Gavlase, který zápas přetavil ve vítězství 3:2.

Do třetího utkání nastupoval Dmitrij Prokopcov proti Josefu Medkovi. Výkonnostní propad zde hrál významnou roli. Liberecký Medek nedokázal zachytit jak vstup do zápasu, tak ani rychlé tempo a poctivý přístup Prokopcova, který tak nedal svému soupeři šanci zvrátit nepříznivý stav. Stylem start cíl získal Prokopcov pro Chodov třetí bod a tím celkové vítězství 3:0 nad SKST Liberec.

Chodov se po výhře nad Libercem navrátil zpět na 6. místo průběžné extraligové tabulky a pomalu si začíná hledat místo pro nadstavbové play-off. Poslední domácí extraligový zápas základní části odehrají hráči Chodova v pátek 8. března, kdy kdy do Chodova zavítá tým SKST Tesla Batteries Havířov.

SKST Chodov – SKST Liberec 3:0. Zápasy: Bankosz – Seibert 3:0 (11:8, 13:11, 15:13), Gavlas – Beneš 3:2 (11:9, 11:13, 11:8, 17:19, 11:9), Prokopcov – Medek 3:0 (11:4, 11:1, 11:5). Rozhodčí: Miroslav Panský – Petr Štika. Vyhrané sady: 9:2. Vyhrané míčky: 133:100.