A opět se Chebští vraceli s medailemi. Všechny překvapil sedmiletý Michal Kubinčan, který s přehledem vyhrál svoji kategorii stylem start cíl. Čtvrtý doběhl další chebský atlet Kryštof Koudelka. Mezi dorostenci byl nejlepší Jan Šebo, který to v terénu opravdu umí, šestý skončil Daniel Vaidiš.

Bronzovou medaili získala devítiletá Tereza Staňková, když ji od prvého místa dělily jen čtyři sekundy… Třetí byla i jedenáctiletá Martina Kapicová před další atletkou z Unionu Kateřinou Čadovou. Obě děvčata podávají dlouhodobě výborné výkony a v Karlovarském kraji patří mezi špičku.

Chebští měli na svém kontě další čtvrtá místa, která se počítají v početném poli startujících rovněž jako velký úspěch. Snad největší smůlu měla Nina Peterková, která si medaili prohrála v úplném závěru, až na cílové čáře, čtvrtý byl i mladší předžák Matyáš Koudelka a starší žák Jan Šmrha.

O tomto víkendu se těší atleti Unionu na svoje mistrovství v přespolním běhu, které bude v sobotu 6. dubna od 11 hodin za červenou budovou, a medaile dětem bude předávat olympijská vítězka Kateřina Neumannová. „Přijďte se podívat a udělejte si příjemné sobotní dopoledne,“ lákají na akci pořadatelé. 

V pátém zápase semifinále play off druhé hokejové ligy sokolovští hokejisté na domácím ledě porazili Vrchlabí 2:1
Velmi aktivní hra slavila úspěch. Baník udolal Vrchlabí