„Branislav Kubka nastoupí místo Adama Schussera. Braňo se v sokolovském Baníku rozehrál a myslíme si, že by měl opět dostat šanci. Co se týče dalších dvou, tak Radim Hruška nastoupí na místě stále zraněného Romana Vlacha a Vojta Tomeček nahradí nemocného Davida Zuckera," poznamenal na úvod asistent trenéra na karlovarské lavičce Jaromír Kverka.

Karlovy Vary si dávají v utkání jasný cíl. „Chceme navázat na předchozí dvě vítězství a věřím, že si přivezeme nějaké body. Na týmy za námi máme dostatečný náskok, takže se teď plně můžeme soustředit na mužstva před námi," pokračuje Kverka s tím, že od šestého do dvanáctého místa v tabulce je jen desetibodový rozdíl. Nejbližší soupeři Energie, páteční Pardubice i nedělní Slavia Praha, jsou ve stejné skupince jako Karlovy Vary.

„Víme, že je tabulka hodně vyrovnaná. Hraje se o hodně a kdybychom se posunuli na místa zajišťující předkolo play-off, tak bychom byli velice šťastní. Uděláme maximum pro to, aby byly Karlovy Vary po 52. kole minimálně na desátém místě tabulky," věří a slibuje Kverka.

Pardubice vs. Energie - Pátek 10. ledna, 18:00, ČEZ aréna Pardubice