Františkovy Lázně/Změřit si mezi sebou síly v lehkoatletických disciplínách si vyzkoušely děti ze školní družiny ve Fr. Lázních. Na školním hřišti na ně čekal skok z místa do dálky, hod kriketovým míčkem a běh na 50 m. Celkem 65 dětí z 1. – 3. tříd závodilo mezi sebou o vytoužené medaile. A kdo byl nejlepší?

1.třída dívky
skok do dálky
1. Adéla Lange
2. Nicola Wiesnerová
3. Lucie Daniela Vysoká
hod míčkem
1. Anna Danišová
2. Nikola Svatošová
3. Daniela Čechová, Adéla Lange
běh 50m
1. Nikola Svatošová
2. Anna Danišová
3. Adéla Lange, Nicole Burger
Celkové pořadí: 1. Adéla Lange, Nikola Svatošová, 2. Anna Danišová, 3. Lucie Daniela Vysoká
1. třída chlapci:
skok z místa
1. Radek Fejfar
2. Kevin Duong
3. Lukáš Sazima
hod míčkem
1. Petr Znak
2. David Magaram
3. Lukáš Sazima
běh 50m
1. Radek Fejfar
2. Kevin Duong
3. Petr Znak
Celkové pořadí: 1. Radek Fejfar, 2. Kevin Duong, 3. Lukáš Sazima
2. třída dívky
skok z místa
1. Hana Kročáková
2. Míša Korelusová
3. Leona Jägerová
Kristýna Marklová
hod míčkem
1. Hana Kročáková
2. Kateřina Opeltová
3. Anna Bitarová
běh 50m
1. Hana Kročáková
2. Kristýna Marklová
3. Kateřina Opeltová
Celkové pořadí: 1. Hana Kročáková, 2. Kateřina Opeltová, 3. Míša Korelusová
2. třída chlapci
skok z místa
1. Slávek Strmiska
2. Martin Hrdlička
3. František Švagr
hod míčkem
1. Michal Nguyen
2. Slávek Strmiska
3. František Švagr
běh 50m
1. Slávek Strmiska
2. Robert Čapek
3. Martin Hrdlička
Celkové pořadí: 1. Slávek Strmiska, 2. František Švagr, 3. Martin Hrdlička
3. třída dívky
skok z místa
1. Kateřina Speierlová
2. Klementýna Kepková
3. Helena Kryšpinová
hod míčkem
1. Melánie Kučíková
2. Helena Kryšpinová
3. Kateřina Speierlová
běh 50m
1. Kateřina Speierlová
2. Klementýna Kepková
3. Sandra Kučíková
Celkové pořadí: 1. Kateřina Speierlová, 2. Melánie Kučíková, 3. Helena Kryšpinová
3. třída chlapci
skok z místa
1. Lukáš Zeisek
2. Akim Boudjaoui
Ondřej Kubát
3. Antonín Tupý
hod míčkem
1. Lukáš Zeisek
2. Ondřej Kubát
3. Pavel Novotný
běh 50m
1. Ondřej Kubát
2. Akim Boudjaoui
3. Lukáš Zeisek
Celkové pořadí: 1. Ondřej Kubát, Lukáš Zeisek, 2. Akim Boudjaoui, 3. Antonín Tupý.

(vl)