V tachovské sportovní hale utkaly florbalové týmy v rámci pátého kola krajské ligy mužů divize A. Zástupci chebského regionu prohráli s Tachovem.

TJ Jiskra Aš : FLK Slavoj Tachov 2:6 (1:3, 1:1, 0:2)

Jiskra Aš je týmem bojující o přední příčky tabulky a proto byla výhra pro tachovské hráče hodně cenná. Už od první minuty bylo patrné, že to bude vyhrocené utkání plné osobních soubojů. O zápase rozhodl čtyřmi brankami už nejen trenér, ale i hráč FLK Tachov Vladimír Balý a dvěma brankami přispěl trenér mladších žáků Jan Flor. Jiskra Aš doplatila na časté vylučování a v závěru zápasu už nenašla sílu na obrat a prohrála.

FLK Slavoj Tachov – USK Akademik Cheb 6:4 (0:1, 3:2, 3:1)

Tachované šli do zápasu s odhodláním potvrdit výhru nad Aší a získat tak další body do vyrovnaného čela tabulky. Zápas ovšem nezačal Slavoj vůbec dobře. Po několika neproměněných brankových příležitostech se prosadili akademici z Chebu a ujali se vedení 0:1. V začátku druhé třetiny tachovský tým ve snaze zvrátit zápas na svoji stranu otevřel obranu a dál trestně zahazoval vyložené příležitosti. Cheb byl daleko produktivnější a zvýšil až na 0:3. Tachovský tým spasila kontaktní branka Jakuba Křišťana. Poté v rozmezí šesti minut zásluhou branek Martina Rybáře a Davida Kováře se podařilo domácím vyrovnat na 3:3. Tímto výsledkem skončila druhá třetina.

Cheb se ovšem nevzdával a na začátku třetí třetiny po standardní situaci se opět dostal do vedení – 4:3. Tachov musel opět dotahovat a to se povedlo Davidu Kováři, který v zápětí srovnal na 4:4. Konec zápasu patřil tachovskému Michalu Vrbovi. Dvěma brankami na konci utkání dokázal rozhodnout zápas ve prospěch tachovských florbalistů.