Co se týče Bohemians, tak tak vstoupila do sezony po odchodu svého klíčového hráče Filipa Formana poněkud rozpačitým dojmem. V prvním kole sice dokázala porazit Tatran a poté také Vary, ale následně přišly na pořad čtyři porážky v řadě, včetně překvapivých zaváhání s Butchis či Black Angels.

Po této studené sprše se však výsledky výběru trenéra Michala Jedličky začaly přeci jen zlepšovat a stoupat tabulkou vzhůru, aktuálně drží s jedenadvaceti body sedmé místo. Na nedělní duel se Bohemians naladila ve velkém stylu, doma přejela Liberec jasně 14:3. Nejproduktivnějším hráčem a zároveň nejlepším střelcem je aktuálně Jaroslav Petrák. Důležitou roli mohou hrát opět přesilové hry, které mají klokani jedny z nejlepších v celé soutěži.

FB Hurrican Karlovy Vary – 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:9 (1:5, 0:2, 5:2)
OBRAZEM: Ani drtivý finiš hurricánům v bitvě s Vítkovicemi body nepřinesl

I svěřenci karlovarského kouče Miroslava Závory pokračují v povedených výkonech proti silným soupeřům, když dokázali v poslední době potrápit Spartu, Vítkovice a dále porazit Chodov.

O to více je pak mohou mrzet ztráty proti tabulkovým sousedům. Karlovarský tým, který nastupuje v nové sezoně se značně omlazeným týmem, budou vstupovat do druhé poloviny Livesport Superligy s šesti body na kontě.

Bodovým lídrem Varů je stále kapitán Michal Klápa, mezi nejlepší se v posledních zápasech dotahuje mladá puška v podání Daniela Péce, který za sedm kol vstřelil osm branek a celkově zaznamenal dvanáct bodů. Na čem však budou muset Karlovy Vary zapracovat jsou již zmíněné přesilové hry, ty karlovarské zatím patří mezi nejhorší v rámci celé soutěže.