Jako první přišly na řadu dívky, které naskočily do turnaje pod hlavičkou GFG, kdy tak výběr tvořily hráčky Karlových Varů a Florbalu Sokolov.

Po ne příliš vydařeném pátku, si dívky řádně užily sobotní hrací den, během kterého vyválčily celkem čtyři výhry ve skupině. Odměna byla sladká, když si tím zajistily postup do vyřazovacích bojů. Los turnaje však byl pro Západočešky nemilosrdný a v osmifinále, jim postavil do cesty rozjetý výběr přípravky v podání FB Hurrican, který byl nad síly dívčího výběru.

Naopak se v Liberci dařilo zmiňované přípravce, která ve skupině obsadila druhé místo. V play-off to pak dlouho vypadalo, že se jim podaří navázat na zlato z minulého víkendu z Plzně, ale v semifinále nejmladšímu celku Karlových Varů vystavila stopku FBC Letka.

Chuť si následně přípravka hurricánů spravila alespoň v zápase o bronz, který opanovala, a do lázeňského města se navrátila s třetím místem.

Dva týmy pak reprezentovaly hurricány v kategorii elévů. Tým White se rval o postup do play-off do posledního zápasu, nakonec mu však těsně unikl.

Tým Blue si Nisa Open podmanil stylem start, cíl. Základní skupinu prolétl bez ztráty kytičky a ovládl všech pět zápasů. Modrému týmu se následně dařilo i ve vyřazovacích bojích, ve kterých postupně přehrál Hradec Králové, Bystřici nad Pernštejnem a ve finále pak Black Angels, čímž tak po zásluze dosáhl na zlaté medaile.