Ano, přesně tak. To byl Vánoční pohár ve futsale, který pořádali v městské sportovní hale v Chebu a ve Františkových Lázních Zdeněk Sláma a Vítězslav Janda pod hlavičkou FK Hvězda Cheb.

V základních skupinách se hrálo systémem jednou každý s každým, s hrací dobou jednou třináct minut, když do další fáze turnaje si zajistily postup vždy nejlepší tři týmy z jednotlivých skupin, které doplnil nejlepší tým ze čtvrtého místa z Františkových Lázní.

Nakonec se z triumfu radoval tým Křídla Sovětů, který ve finále pokořil tým Dudáků 4:1, a dosáhl tak na vítěznou trofej. Týmy pak doplnil na stupních vítězů na třetím místě Hrabi Team, který porazil Klepy Team Třebeň, jenž se tak musel spokojit pouze se čtvrtou příčkou.

Nejlepším hráčem turnaje byl v rámci slavnostního vyhlášení oceněn futsalový reprezentant Michal Holý. Nejlepší muškou se blýskl na chebském turnaji další futsalový reprezentant Michal Kovács, který si odnesl cenu pro nejlepšího střelce, a ocenění pro nejlepšího brankáře si zaslouženě odnesl gólman František Lauko. Navíc během turnaje proběhla dražba dresů, když se dražilo hned šest dresů v čele s trikotem Laca Takácze, který věnoval svůj slávistický dres z Champions League s podpisy všech spoluhráčů Slavie Praha. Celkem pak byly dresy vydraženy za 10.220 Kč a částka putovala psímu útulku Horní Hraničná.