Úvodní duel mezinárodního turnaje v házené žen O štít města Chebu českým hráčkám nevyšel. S výběrem Rakouska prohrály27: 29 po poločase 15:16. České družstvo celý zápas dotahovalo jedno až dvoubrankový náskok Rakušanek. Nejlepší střelkyní českého týmu byla Chrenková s devíti brankami.V rakouském družstvu dala nejvíce gólů Scheffknecht, která se trefila dvanáctkrát do české sítě.

Sestava a branky České republiky: Müllnerová, Satrapová, Borovská 2, Keclíková, Chrenková 9, Salčáková 1, Růčková 1, Kutlvašrová 1, Černá 4, Vítková, Hrbková, Luzumová 5, Janoušková, Crhová 4, Selucká, Matoušková.

V prvním utkání zvítězily reprezentantky Tunisu nad Švýcarskem 26:23, po poločase 12:9.

Dnes se české házenkářky představí ve sportovní hale Lokomotivy v 17 hodin, kdy nastoupí proti Švýcarsku. Od 19 hodinse pak střetnou Rakušanky s Tunisem.