Cheb – Futsalisté divizní skupiny C pokračovali o víkendu dalšími zápasy. Chebský Herd a FK Fr. Lázně získaly po čtyřech bodech, když oba týmy ztratily se Sausforkem Otovice.
HERD Cheb 3
Draci K. Vary 1
po poločase 2:1

Festival neproměněných šancí – tak nazval vystoupení Herdu Cheb jeho vedoucí Libor Stejskal. „Jako bychom pokaždé, když má soupeř nějaké trable se sestavou, s nimi cítili a nechtěli jim „ublížit“. Draci kvůli povinnostem hlavních tahounů (Geňo, Tichota) ve velkém fotbale přijeli značně oslabeni. Na place to však nebylo vůbec znát. Hlavně i proto, že se nám opět nedařilo proměňovat šance. A že jich bylo. Stále nám překáží brankář nebo je malá branka – o kousek, ale malá. Poprvé se u nás také ve větší míře projevily účinky zimních příprav ve velkém fotbale. A aby toho nebylo málo, zranil se nám v průběhu utkání jeden z těch odolnějších. Nicméně asi nakonec zasloužíme drobnou pochvalu za snahu a trpělivost i v situacích, kdy se nám moc nedaří,“ komentoval duel Stejskal.

Branky: 6. Netrval (Šneberger) – 1:0, 13. Kolesnáč – 1:1, 16. Lávička Lukáš (Lávička Luboš) – 2:1, 47. Draksl (Řezáč) – 3:1.
Karty: 0:3 Kolesnáč, Veszpremi, Coufal. Rozhodčí: Novotný Josef, Vošmik Václav
HERD Cheb 5
Sausfork Otovice 5
po poločase 1:3

Také druhý zápas se domácí Herd trápil a opět neproměnil několik gólovek. Soupeř se dostal velmi brzo do dvoubrankového vedení. V tu chvíli se nejméně hodilo, když nešla koncovka. Herd soupeře tlačil, dostával se do vyložených šancí, ale bez gólového zakončení. Soupeř využíval rychlých brejků, kde především Kaňok dělal Chebským největší potíže. Byla to opravdová zkouška trpělivosti a vůle po alespoň bodu. Neustále museli dotahovat. Nakonec na bod dosáhli až v samotném závěru při hře bez brankáře.

Branky: 2. Šourek (Kaňok) – 0:1, 8. Kadlec (Kaňok) – 0:2, 12. Řezáč (Finke) – 1:2, 22. Kaňok (Kadlec) – 1:3, 28. Beneš (Kaňok) – 1:4, 39. Finke (Řezáč) – 2:4, 40. Draksl – 3:4, 41. Kaňok (Šourek) – 3:5, 42. Draksl (Šneberger), 48. Šneberger (Finke) – 5:5.
Karty: 1:0 Finke, rozhodčí: Štěřík Filip, Rajtmajer Jan
HERD Cheb: Gonda Jiří, Lávička Luboš, Lávička Lukáš, Řezáč Michael, Netrval Jakub, Draksl Dan, Finke Michal, Šneberger David, Stejskal Libor.
FK Františkovy Lázně 4
po poločase 1:0

Domácí potřebovali nutně zvítězit, a tak od začátku vlétli na svého soupeře, ale dlouho se jim nedařilo přetavit svou snahu ve vedoucí gól. Ten přišel po deseti minutách hry, když se po přesném pasu Bocka prosadil Hibler a jelikož několik slibných šancí domácích pochytal gólman hostí, stanovil tak poločasové skóre na 1:0.

Druhá půle probíhala podobně jako ta první, domácí útočili a hosté se několikrát ubránili i za cenu štěstí. To se od nich odvrátilo po akci Kozy, který našel Kučeru a ten vstřelil druhý gól – 2:0. Prakticky vzápětí zachytil chybnou rozehrávku „draků“ Lukáč a zakončil samostatnou akci přesnou střelou k tyči – 3:0. Hosté pak odvolali gólmana, snížili na 1:3, ale nakonec inkasovali čtvrtý gól do odkryté branky z kopačky Lukáče – 4:1.
FK Františkovy Lázně 5
po poločase 3:4

Ve druhém zápase začali domácí katastrofálně a hosté trestali jejich chyby a nedůslednost v obraně, až se skóre zastavilo v 15. minutě prvního poločasu na hrozivých 0:4. Až tento stav domácí probral a po akci Kučery snížil Bock 1:4. Domácí pokračovali v náporu a po přihrávce Kozy se odpoutal od obránce Bock a bylo to 2:4.Vyrovnat domácí v první půli nestihli, ale ještě do přestávky snížil přesnou střelou Kučera na 3:4.

Do druhé půle nastoupili domácí podstatně lépe než do té první a po přihrávce Kozy se opět prosadil Kučera a začínalo se od znovu. Hosté ještě jednou domácím odskočili, ale konečné skóre stanovil po přesném pasu Ščisláka Bock – 5:5. Obě mužstva se tak rozešla smírně.
FK Františkovy Lázně: Uhlík - Koza, Kučera, Kratochvíl, Lukáč, Hibler, Eisenreich, Ščislák, Bock.