„Čekají nás obrovské výzvy. První bude obhajoba titulu, což nikdy není jednoduché, vždycky se říká, že obhájit je těžší než získat,“ dobře ví karlovarský kapitán Ondřej Hudeček.

Velká premiéra pak čeká Karlovarsko ve věhlasné Lize mistrů. „Druhý vrchol bude, že poprvé v historii bude hrát Karlovarsko Ligu mistrů, s tím, že to bude v Realistic Areně, v hokejové hale, takže si myslím, že to bude nejen pro karlovarského, ale také českého fanouška pestrý festival volejbalu. Samozřejmě že nás nečekají lehcí soupeři, ale nedáme svou kůži zadarmo,“ slibuje Hudeček a přidává: „Půjde hlavně o to, abychom se v Lize mistrů volejbalem bavili a předvedli divákům co nejlepší volejbal ve srovnání se špičkou světa.“

A aby toho nebylo málo, čeká Karlovarsko během sezony ještě vystoupení v rámci Českého poháru.
„Čeká nás ještě Český pohár, ve kterém jsme dvakrát došli do finále, takže i letos bychom chtěli zopakovat finále a pokusit se do třetice třeba uhrát i ten Český pohár. Sezona však bude náročná, tak uvidíme, jaká bude, hlavně budeme muset být zdraví,“ poukazoval Hudeček.

Právě účast v prestižní Lize mistrů si zopakuje karlovarský kapitán po několika letech. „Já se na Ligu mistrů těším, protože naposledy jsem ji hrál před deseti lety ve Francii, ale samozřejmě se i trochu bojím, protože ta konfrontace nebude jednoduchá. Ale jak už jsem říkal předtím, pokusíme se podat co nejlepší bojovný výkon a třeba nějakého věhlasného soupeře překvapit,“ přeje si s úsměvem cenný skalp v Lize mistrů Hudeček.

Sázet budou Karlovaráci i na věrné fanoušky, kteří v loňském ročníku patřili mezi nejlepší v celé extralize. „Doufám, že nás fanoušci opět budou podporovat, protože já jsem tu třetí sezonu a obě dvě sezony to bylo u nás v hale úžasné. Díky tomu, že máme novou halu, máme dobré zázemí, tak je pro fanouška příjemné jít se na ten zápas podívat. Navíc máme určitě jedno z nejlepších publik, takže doufám, že svými výkony si ho udržíme na naší straně, a fanoušci tak budou neustále chodit v hojném počtu, jako tomu bylo v loňské sezoně,“ přeje si závěrem přízeň fanoušků Hudeček.