Varáci vstoupili do utkání velmi dobře, když si během první třetiny vytvořili tříbrankový náskok, což je uklidnilo, a v té druhé byli hosté z Ostravy na florbalový ručník, když inkasovali dalších šest branek.

„Dvě třetiny jsme plnili taktické pokyny a soustředili se na náš výkon,“ narážel trenér FB Hurrican Petr Pánek na gólové hody svého týmu. Kdo čekal v závěrečné třetině další gólové hody, tak se dočkal, ale překvapivě na druhé straně. Hurricani značně polevili a srdnatě bojující Ostrava toho dokázala brankově využít. Až závěr duelu přinesl uklidnění do řad karlovarského výběru, který přidal další dvě branky, které definitivně zlomily snahu soupeře.

„Ve třetí třetině došlo k našemu uspokojení a přestali jsme bránit. Vážíme si třech bodů a pokusíme se na ně navázat na Kladně,“ dodal k utkání Pánek.

FB Hurrican Karlovy Vary - 1. MVIL Ostrava WOOW 11:6 (3:0, 6:2, 2:4).

Branky: 9. , 19. a 23. a 25. Michal Klápa, 15. Jaromír Lisa, 21. Jiří Mutínský, 22. Jan Zavadil, 27. Daniel Nicklas, 30. Dominik Šíbl, 52. Jan Skopový, 59. Jaromír Lisa - 26. Petr Šarközy, 33. Václav Jurdzin, 51. Daniel Kotzur, 52. a 59. Jan Lacina, 57. Adam Tesárek. Rozhodčí: Bališ, Varga. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. Diváci: 102.